Prosze o pomoc ! Potrzebuje przegrać vhs !

Prosze o pomoc ! Potrzebuje przegrać vhs !

Potrzebuje pomocy, mam kilka starych nagrań z znaczących dla nas uroczystości lecz niestety są one nagrane na VHS. Czy da się to jakoś przegrać na dvd lub na komputer aby można było nagrać więcej kopii i podarować rodzinie. Nie każdy ma już odtwarzacz kaset VHS wobec tego też to jest dla mnie tak ważne.

Ymooo2

Posty: 28

 
Osobiście mogę polecić ci serwis https://www.vhs24.pl/?. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien ale więcej konkretnych informacji odszukasz na stronie.

Francuz

Posty: 24

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, że zajmie to trochę więcej czasu. Oferuje podkręcenie wizualne filmu, barw oraz ścieżki dźwiękowej. Nie wymagam wielkich cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

KSalen

Posty: 31

 
Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali swoje nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim okresie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym także pożądane byłoby wydać 15 zł jeżeli się nie mylę.

Zosiaa

Posty: 45

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeżeli cos odszukałeś. Już niedługo rocznica ślubu moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, które udało mi się odnaleźć u babci. Wiem, ze jest taka opcja lecz nie mam konkretnego rozwiązania.

ssmyk71

Posty: 31

 
Jeśli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka bowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Wyższe kolory, jakość oraz ostrość dało znakomity efekt. Pożądane byłoby wydać kilkanaście złoty bowiem potem możemy sobie nawet wykonać kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

Walentyy45

Posty: 37

 
Na kilku forach internetowych zalazłem mnóstwo pozytywnych opinii na temat oferty firmy www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem niemniej jednak zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica wesela moich rodziców i myślę, że nagranie ich ślubu na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

zdziniu33

Posty: 38

 
Oferta www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście pln jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

djcube1985

Posty: 33

 
Czy udało ci się już może znaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Element kaset nie jest w świetnym stanie dlatego zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych specjalistów natomiast nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

korasek

Posty: 47

 
Kiedyś trochę szukałem na temat w Internecie lecz ciężko było cokolwiek innego znaleźć lecz może teraz to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca idealna lecz zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odnalazł coś to proszę podaj dane.

JasioJasio

Posty: 25