siatki na balkony, gdzie kupić ?

siatki na balkony, gdzie kupić ?

Znacie jakieś sprawdzone oferty siatek na balkony? Zamierzam nabyć takie siatki, lecz chciałabym mieć pewność, że naprawdę kupuję produkt porządnej jakości, który będę mieć na lata :) Dziękuję.

czesławek

Posty: 7

 
Siatki na łóżeczko masz w standardowych wymiarach: 2x2cm, 4,5x4,5cm, 5x5cm. Siatki te nie mogą mieć ogromnych oczek, masz rację, albowiem chodzi o bezpieczeństwo dzieci, żeby nie włożyły główki. Generalnie polecam, albowiem sama miałam do jakiegoś czasu. Niezwykle skuteczne i pomocne :)

AdiXer92

Posty: 14

 
Z dzieciakami to sama prawda, wobec tego my też już planujemy kupowanie siatek zabezpieczających dla dzieci, a dokładnie chyba w pierwszej kolejności zabezpieczymy basen. Dalej będzie trzeba wykonać ogrodzenie placu zabaw, żeby było jeszcze bezpieczniej :)

umberko3

Posty: 12

 
Będę musiał skorzystać z takiej siatki dla domu. Odpowiednio potrzebuję jej do zabezpieczenia regałów w piwnicy, czy się sprawdzi, czy szukać czegoś innego.

Ciapek

Posty: 14

 
Tutaj macie świetne rozwiązania z siatek zabezpieczających dla dzieci https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatkizabezpieczajace-dzieci. To sprawdzony polski producent, któremu można zaufać. Jakoś jest bardzo dobra zarówno, jeśli chodzi o materiał, jak i wykonanie.

BenK000

Posty: 7

 
To chyba takie same siatki na balkony? Będę musiała na wiosnę już coś zrobić, bo gołębie nie dają spokoju. W tym roku musiałam przez cały czas wyrzucać te ich patyczki na gniazdo. Po prostu upodobały sobie mój balkon, bo sąsiadka problemu takiego nie ma :(

wrrraak22

Posty: 12

 
Montaż siatek na łóżeczko jest sprawą szybką i bezproblemową. Nie wypada nawet do tego zamawiać fachowca. A z ogrodzeniem, to oczywiście zależy o jakie dokładni ci chodzi. Można samemu :)

Nako

Posty: 20

 
A jak w ogóle montuje się te siatki na okna? Czy to trudne zadanie. Mąż na wyjeździe i jestem trochę ograniczona z takimi pracami domowymi :) ale muszę jak najszybciej zrobić coś, żeby mój synek był bezpieczny. Czekam.

retrun

Posty: 20

 
Dokładnie też tak uważam :) My wykonaliśmy z siatek ochronnych dla domu wyborne ogrodzenie, które nie tylko jest skuteczne i trwałe, ale też ładnie wygląda. Już kilka ludzi pytało, co to dokładnie :) Pozdrawiam.

Black_Riot

Posty: 17