parawany

parawany

Jakie znacie najlepsze sposoby podziału większej przestrzeni w domu? Zależy mi przede wszystkim na czymś maksymalnie praktycznym.

Posty: 6

 
Jak z dziewczyną wynajmowałem kawalerkę to mieliśmy parawan, coś w stylu https://www.fototap.pl/parawany i bardzo dobrze się sprawdzał, bo wydawało się nawet podświadomie, że mieliśmy dwa pokoje. Dodatkowo nic, a nic nie zaburza układu przestrzeni, nie wpływa na wizualne zmniejszenie metrażu. Bardzo porządne rozwiązanie, jak chcesz uzyskać komfort psychiczny w podziale przestrzeni.

Fanatyk

Posty: 26

 
Jako dekorator wnętrz powiem ci, że faktycznie parawany to częściej spotykany model zamiast ścianek działowych do podziału nieruchomości.

Wojciech24

Posty: 24

 
Ścianka, najlepiej składana to chyba najlepszy teraz pomysł na szybki podział przestrzeni użytkowej w nieruchomości, bo przede wszystkim bardzo mało miejsca zajmuje i niedroga inwestycja.

labuh

Posty: 10

 
Teraz niektóre parawany robią nawet z dodatkowymi kieszonkami, grafikami, haczykami, więc całkiem spoko opcja do pokoju młodzieżowego.

Emilios45

Posty: 13

 
U mnie w salonie fryzjerskim wydzielenie parawanem strefy strzyżenia okazało się bardzo efektywnym pomysłem. Lepszy klimat i prywatność.

AZ-reala

Posty: 15

 
Parawan to można powiedzieć ścianka działowa o ciekawych właściwościach dekoracyjnych. Nie jest głupim pomysłem zastosowanie krajobrazu, nawet w 3D. Głębia zapewnia powiększenie metrażu automatycznie.

czeski

Posty: 9

 
Masz jeszcze alternatywne zastosowanie parawanów, a mianowicie ukrycie niedoskonałości, np. po remoncie. W taki sposób właśnie brzydki grzejnik zastawiłem. Nikt go nie widzi, wszystko ok wygląda.

Krzysio

Posty: 15