Projektowanie Wnętrz Poznań

Projektowanie Wnętrz Poznań

Biuro projektowe do przygotowania wizualizacji kuchni i łazienki, kogo doradzacie? Jeszcze nigdy z takich usług nie korzystałam, więc nie mam porównania. Jakie to w ogóle są koszty? Płaci się za metr kwadratowy powierzchni, tak? Jakie są stawki?

wrrraak22

Posty: 17

 
Ogólnie teraz każdy chce mieć wszystko skrojone na miarę, jest bardzo duża indywidualizacja. Mnie to nie dziwi, sama się głupio czuję jak widzę kogoś w takim samym ubraniu z sieciówki jak ja, więc pewnie z wnętrzami jest podobnie, każdy chce, żeby jego dom był spersonalizowany.

Pacothelllucia

Posty: 13

 
Gdybym miał większy budżet to bym na pewno się na architekta zdecydował. Ale tak to muszę coś wybrać – albo materiały, albo obsługa projektanta. Coś za coś. Zazdroszczę tym których stać na jedno i drugie.

Pyszności2

Posty: 11

 
Robiliśmy parę tygodni temu kuchnię w domu i jeśli chodzi o projekt to w całości został wykonany przez markę Vivere Colorito. Polecam. Współpraca bardzo profesjonalna, nie było problemów z nieodbieraniem telefonu, czy narzucaniem nam swojej wizji, a wiem, że sporo osób na takie traktowanie narzeka jeśli chodzi o studia projektowe. Mój brat swego czasu miał przeboje z jedną firmą. Tel do biura jest na studiovc.pl.

Modniś

Posty: 14

 
Teraz trochę takich firm zajmujących się projektami wnętrz powstało, widać, że jest zapotrzebowanie na tego typu usługi. Każdy chce, żeby jego dom, mieszkanie czy biuro wyglądało estetycznie i modnie.

camwe22

Posty: 22

 
Akurat tak się złożyło ostatnio, że korzystałam z usług biura projektowego. Mi polecało parę osób Vivere Colorito i jestem zadowolona z obsługi. Aranż dotyczył pokoju dziecięcego, spodziewamy się praktycznie na dniach synka i już pokoik na niego czeka. Jest uroczy, w pastelowych kolorach, z odpowiednio ustawionym oświetleniem...Cudnie! Nie mogę się doczekać już jak urodzę.

propek1

Posty: 10

 
Miałem robioną łazienkę według profesjonalnego projektu, ale to akurat wygrałem w konkursie (firma była z Krakowa), więc za darmoszkę ;) Fajnie im to wyszło, łazienka z kabiną i wanną, funkcjonalna, w ciekawej kolorystyce.

Nimert56

Posty: 26