zespół na wesele, gdzie szukać ?

zespół na wesele, gdzie szukać ?

Hejka. Kto zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji, jeśli chodzi o torty weselne? Ważne znaczenie odgrywa w moim przypadku słynna cena tortu, gdyż mamy ograniczony budżet przeznaczony na ten zamiar.

alus

Posty: 8

 
Firmy, które wykonują ozdoby na weselne odnajdziecie w tym katalogu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, który okazał się niezmiernie przydatny w moim wypadku.

MisiekKce

Posty: 11

 
Osobiście zamawiałem dekoracje na wesele przez Internet, dzięki czemu ponieśliśmy możliwie najniższe koszty. Zamawiając je lokalnie - zapłacilibyśmy kilkukrotnie wiecej.

Jasiaaa

Posty: 8

 
Uważam, iż wynajem auta do ślubu to bardzo dobrze rozwiązanie, ponieważ zapłacicie maksymalnie kilkaset złotych, a najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie uświetniony również dzięki podróży ekskluzywnym autem. Stawki potrafią być zróżnicowane :-)

andrew66

Posty: 14

 
Z roku na rok coraz większą popularnością będą cieszyły się usługi, jakie świadczy konsultant ślubny. Wbrew pozorom jego usługi nie będą kosztowały ponadprzeciętnie dużo, a dodatkowo konsultant może zapewnić Wam pewne oszczędności, ponieważ ma doświadczenie w zakresie organizacji takich przyjęć.

egerdi

Posty: 22

 
Posiadam namiary na świetną cukiernię, która wykonuje torty weselne. Wystarczy, że dacie znać na priv, a przekażę Wam adres jej strony internetowej. Posiadają na swoim koncie bardzo wiele ciekawych realizacji, co możecie zweryfikować we własnym zakresie. Pozdrawiam.

Lupusx

Posty: 10

 
Posiadam namiary na wyborną cukiernię, która wykonuje torty weselne. Wystarczy, że dacie znać na priv, a przekażę Wam adres jej strony internetowej. Posiadają na swoim koncie bardzo mnóstwo ciekawych realizacji, co możecie zweryfikować we własnym zakresie. Pozdrawiam.

namok

Posty: 11

 
Za wynajem auta do ślubu zapłaciłem 1500 złotych. Cena jest dość wysoka przede wszystkim ze względu na fakt, iż zdecydowaliśmy się na nieco bardziej ekskluzywny model auta, o którym marzyliśmy od dłuższego czasu. Zdecydowanie było warto :)))

Madzia

Posty: 9

 
Od kilkuset do kilku tysięcy złotych ma szansę kosztować wynajem auta do ślubu. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie. Koszt zależy m.in. od auta.

Kizakkk

Posty: 6