artykuły o zdrowiu, szukam

artykuły o zdrowiu, szukam

Mam pytanie do ludzi, którzy korzystają z serwisów poradnikowych. Jaki portal lifestylowy by polecili? Czekam i liczę na odzew.

piet

Posty: 6

 
A ja szukam czegoś ciekawego z poradników o finansach. Myślę nad własną działalnością, ale wciąż się waham. Budżet nie pozwala mi na tak dużą inwestycję. Niestety to branża, która wymaga dość dużego wkładu, co oczywiście od dłuższego czasu nie pozwala mi ruszyć z kopyta. Jak coś konkretnego polecacie, czekam :)

Nikuś23

Posty: 15

 
Mam podobny problem. Jak na razie nie stać mnie na żadnych doradców itd. Może dzięki poradom uda mi się coś konkretnego wybrać dla swojej firmy. Uważam, iż dla chcącego nie ma nic uciążliwego i zatem poszukuję rzetelnych poradników o marketingu. Może dzięki odbiję się od dna :D

Iunae_Milt

Posty: 12

 
No i widzę, że mamy podobny kłopot. Podpinam się pod temat dobrego portalu lifestylowego i czekam na wasz odzew w sprawie. Mam nadzieję, że szybko podeślecie tu swoje propozycje.

wigry00

Posty: 4

 
Gdy robiliśmy z mężem remont domu, opieraliśmy wyłącznie na poradnikach internetowych. Przeczytaliśmy mnóstwo artykułów w kategorii dom i remonty i udało się. Mój mąż to złota rączka, a dla mnie znalezienie info nie stanowi żadnego problemu ;)

roudee

Posty: 32

 
Wiek nie jest jedyną motywacją do tego, aby dbać o zdrowie. Jak zrobisz to zbyt późno, może być kiepsko :) A poważnie, lubię motywować się do działania dobrymi artykułami na portalu lifestylowym.

dew2014

Posty: 7

 
Niektóre artykuły o marketingu są trafione w moje potrzeby, ale te rzeczywiście muszą być pisane przez ekspertów. Myślę, że Internet jest całkiem sporym obszarem i raczej nie będziesz mieć żadnych problemów ze znalezieniem porad, których szukasz. Trzeba jednak trafić na dobrą stronkę. Czytaj tylko rzetelne porady :)

szarky

Posty: 18

 
A ja wreszcie zabieram się porządnie za siebie, zatem poszukuję poradników o zdrowiu. Też muszę przejrzeć wasze polecenia. Na pewno znajdę wśród nich coś ciekawego. Widzę, iż nie jestem jedyną osobą, która zaczyna poważnie myśleć o zdrowiu. Gdy człowiek przekroczy pewien wiek, jego myślenie jest już zupełnie inne ;)

matek562

Posty: 11

 
Sprawdź sobie artykuły o finansach na tej stronie http://citymag.pl/zasady-pr-dla-malej-firmy/. Bardzo ciekawy portal poradnikowy, na którym znalazłem sporo rzetelnych informacji, które mi się przydały. Polecam.

Begin22

Posty: 20

 
Według mnie trzeba poznać od podszewki taki serwis, żeby mu zaufać. Zwykle, gdy trafiam na nowy portal lifestylowy, czytam to, co interesuje mnie najbardziej. Potem przechodzę do innych kategorii i już wiem, czy się nadaje na dłuższe posiedzenia :D Na wielu z takich piszą eksperci w danych dziedzinach i tylko z takich korzystam na stałe.

Qwerec

Posty: 29