wycena znaku towarowego, polecicie firmę?

wycena znaku towarowego, polecicie firmę?

Jak wygląda wycenianie firmy i kto to robi? Prowadzę swoje przedsiębiorstwo i mam ofertę jego kupna. Nie wiem jak określić wartość.

suderuss3

Posty: 3

 
Takie wyceny firm wykonuje biuro aktuarialne z bardzo dużym doświadczeniem. Tylko w takiej sytuacji taka wycena brana jest pod uwagę przez banki czy sądy. Samodzielnie nie da się czegoś takiego zrobić.

syrena88

Posty: 8

 
Nigdy nie zlecałem wyceny znaku towarowego, ale znajomy miał z tym jakiś problem. Musiała do pomocy wzywać jakiś specjalistów, którzy wszystko obliczali.

Ralphy

Posty: 6

 
Według mnie, jeżeli potrzebna jest fachowa wycena firmy to trzeba od razu jechać z tym do ekspertów. We własnym zakresie zawsze zauważymy wartość, a częstokroć nawet nie wiemy, w jaki sposób się za to zabrać. Oni są w tym niesłychanie dobrze obeznani, wobec tego chętnie będą nam pomagać. Wystarczy się z nimi skontaktować i uzgodnić warunki.

Ralphy

Posty: 11

 
W naszej firmie wyceną rezerw dla odchodzących na emeryturę pracowników zajęło się biuro https://attuario.pl i wszystko przeprowadzili w niesłychanie wykwalifikowany sposób.

Ichigo

Posty: 24

 
Niestety nie pomogę, bo akurat w swojej firmie nie zajmują się takimi sprawami. Trzeba zapytać tych, którzy są blisko księgowości. Może to księgowa może robić sama? Nie wiem, ale raczej takie wyceny to temat dość trudny.

Oct714

Posty: 15

 
Odprawami to chyba u nas księgowa się zajmowała. Nie wiem, bo się tym nigdy nie zajmowałem. Wiem, że trzeba brać przy wycenie pod spostrzeżenie kodeks pracy i umowę, w jakiej znajduje się wynagrodzenie. Wówczas określa się kwotę, jaka należy się pracownikowi.

terri70

Posty: 14

 
Nigdy nie zlecałem wyceny znaku towarowego, ale znajomy miał z tym jakiś kłopot. Musiała do pomocy wzywać jakiś specjalistów, którzy wszystko obliczali.

AZ-reala

Posty: 15

 
Fachowców, którzy zajmują się takimi wycenami jest niesłychanie sporo. Trzeba tylko zawsze w pierwszej kolejności sprawdzać ich referencje, a wtedy nie będziemy mieć żadnych przykrych niespodzianek. Doświadczenie i wiedza są ważniejsze od jakichkolwiek kosztów.

Tadzin

Posty: 5

 
Odprawami to chyba u nas księgowa się zajmowała. Nie wiem, bo się tym nigdy nie zajmowałem. Wiem, że trzeba brać przy wycenie pod uwagę kodeks pracy i umowę, w której znajduje się wynagrodzenie. Wtedy określa się kwotę, jaka należy się pracownikowi.

TeS

Posty: 16