kto dobrze organizuje wyjazdy integracyjne

kto dobrze organizuje wyjazdy integracyjne

Wydarzenia online, czy to waszym zdaniem dobry pomysł w praktyce marketingowej? Czy wydarzenia online przyciągają uwagę użytkowników we właściwy sposób? Podzielcie się doświadczeniami proszę.

Sohinyh

Posty: 1

 
Jedna z prostszych, a jednocześnie mocno elastyczna platforma do streamowania wydarzeń online v według własnego pomysłu. Promowałem jakiś czas temu nowy gabinet stomatologiczny i robiliśmy sesję edukacyjną dla klientów. Dobrze wyszło, właśnie z udziałem agencji. Wiele ciekawych rzeczy podpowiedzieli, zorganizowali studio i dodatkowych specjalistów. Konwersja znakomita.

giurent

Posty: 3

 
Uwaga dobrze się skupia online. Śledzisz reakcje, a po zakończeniu wydarzenia można zebrać dane, albo wygenerować dodatkową sprzedaż. To teraz najbardziej promowana forma spotkań z klientami.

matek562

Posty: 8

 
Zostałem w formacie hybrydowym. Stacjonarnie jednak człowiek Cię widzi. Dobry catering, charyzmatyczny trener i masz ciekawe wydarzenie. Z drugiej strony eventy online dają więcej możliwości kreatywnej organizacji przy ograniczonym budżecie.

dspk666

Posty: 4

 
Ludziom jednak trochę brakuje integracji, ale na razie wydarzenia, eventy online stanowią dobry bufor zainteresowania. Ciekawe pomysły Państwo przedstawiacie. Dzięki wielkie.

Frasiek22

Posty: 2

 
Warto wypróbować i stworzyć wcześniej bazę kontaktów, chociażby e-maili, telefonów. Łatwiej się wtedy regularnie zaprasza, ale oczywiście przyda się zaprojektowanie ciekawego eventu online.

Warszawiak

Posty: 2

 
Solidna agencja. Miałem z nimi przyjemność i robią wydarzenia online na poziomie telewizyjnym. Jak masz coś ciekawego do powiedzenia to tak naprawdę format ma niewielkie znaczenie.

Oleczka1

Posty: 3

 
Myślę, że warto testować nowe rozwiązania. Agencje online mają na pewno bardziej pozytywny odbiór. Teraz przecież wszyscy skupieni na formacie YouTubowym i pochodnym.

olka89

Posty: 9