pomoc prawna do kredytów frankowych

pomoc prawna do kredytów frankowych

Czy rozwiązaliście u siebie problem z kredytem frankowym i w jaki sposób? Czy umowa została anulowana, czy jeszcze coś innego?

EeZnak

Posty: 1

 
Niektóre banki wyznaczają już fundusze ratunkowe związane z roszczeniami za kredyty frankowe, chociażby PKO, więc już wiedzą. W rezerwach uwzględniają. Większość spraw kończy się po konkretnym kontakcie prawnika z bankiem.

Ptaszek22

Posty: 2

 
Nie zaszkodzi, jeżeli oddasz umowę do bezpłatnej analizy przez kancelarię https://www.kancelarianik.pl/, a wyrok TSUE pokazuje, że kredytobiorcy mają coraz większe szanse na optymalizację zobowiązania, czy nawet na odszkodowanie. Banki wyznaczają już rezerwowe fundusze i to podobno miliardowe. Czytałem o tym niedawno i to się zaczyna sprawdzać.

Joe

Posty: 4

 
Samodzielnie pisałem reklamację to mnie olali, ale jak już z prawnikiem poszedłem to nagle inna komunikacja. Śmiesznie to działa, ale całe szczęście jeszcze działa. Warto walczyć o swoje.

namok

Posty: 2

 
No właśnie teraz tak to działa, że kancelaria ocenia, czy w ogóle jest sens walki z bankiem. Dokładnie monitorują zapisy umowy. Wykrywają wady prawne.

ltomzik

Posty: 39

 
Myślę, że właśnie wyrok TSUE rozszerzył możliwości kredytobiorców w walce z bankami. Przecież to śmieszne, żeby tak mocno toksyczne narzędzie pozostało bez rozliczenia.

Menene

Posty: 2

 
Wszystkie umowy kredytowe można udoskonalić, zoptymalizować. To nie jest nic stałego tak naprawdę i wielu kredytobiorców niestety jeszcze tego nie rozumie.

deksta84

Posty: 5

 
Niektóre kancelarie słyszałem, że nie biorą mniejszych roszczeń, tylko celują w poważniejsze sprawy. Nie wiem, czy to prawda, ale wydaje mi się, że opłacałoby się iść do kancelarii elastycznie podchodzącej do obsługi klienta.

Emuuu22

Posty: 2

 
Do rozprawy i tak najczęściej nie dochodzi, bo wyroki pokazują przewagę frankowiczów. To już jest właściwie standard prawny, więc nie dziwi mnie wcale rozkwit kancelarii zajmujących się tylko tym zagadnieniem.

Trener

Posty: 10