Skup telefonów Wrocław, dobra firma ?

Skup telefonów Wrocław, dobra firma ?

Mam uszkodzone gniazdo w telefonie, być może to grubszy kłopot. Jak znacie jakiś dobry serwis telefonów we Wrocławiu, chętnie skorzystam z polecenia.

Facio

Posty: 9

 
Jeżeli chodzi o skup telefonów we Wrocławiu to mogę polecić to miejsce http://skupserwis.pl. Można do nich zadzwonić i ewentualnie powiedzą ci z jaką kwotą będziesz się mógł liczyć, iż otrzymasz. Płacą nawet dobrze w porównaniu z innymi skupami.

czdeRRR

Posty: 13

 
Starszych modeli z pewnością nie pożądane byłoby naprawiać. To stracone pieniądze, albowiem i tak za chwilę szlak taki trafi. Zatem też w każdym serwisie telefonów we Wrocławiu mają skup, jak coś nie jest opłacalne do naprawy, zawsze można sprzedać na części. Ja tak sprzedałem i dołożyłem kasę ze sprzedaży do nowego modelu.

Biforr23

Posty: 10

 
Spoko, skontaktuję się, albowiem też poszukuję zaufanego serwisu telefonów we Wrocławiu. Córce padł smartfon, zakupiony nowy, lecz stary należałoby naprawić. Miałby młodszy syn, tylko żeby cena naprawy nie zaskoczyła nas zbytnio :)

renia00

Posty: 10

 
Niczego sobie kwotę zaproponowali mi w tym skupie telefonów we Wrocławiu więc chyba skorzystam. W innym dawali sporo mniej. Ciekaw jestem od czego to zależy ;) jak widzę, to chyba tylko od rzetelności usługodawców, bo trudno tu mówić o jakimś konkretnym cenniku.

Hoteowo24h

Posty: 12

 
Pasuje mi lokalizacja, bowiem niedaleko ode mnie :) Z pewnością się do nich wybiorę, bowiem też poszukuję serwisu telefonów we Wrocławiu. Czekać mnie będzie krótki spacerek. Swoją drogą nie wiedziałem, że oni mają tak mnóstwo pozytywnych opinii. Nigdy nie zwracałem uwagi na tego usługodawcę.

celos00

Posty: 18

 
Najważniejsze, żeby nie było krętactw :( Mnie też zależy na rzetelnym serwisie telefonów we Wrocławiu. Miałam kiedyś konieczność oddania telefonu do usługodawcy i niesłychanie się zawiodłam. Kłopot pojawił się po około miesiącu użytkowania od naprawy :( wtedy został tylko skup, a cena za usługę powaliła mnie na kolana.

Ciapek

Posty: 13

 
Nie każdy skup telefonów we Wrocławiu zaoferuje ci dobrą cenę. Masz potrzebę sprzedać na prędko, to raczej nie polecam tego robić. Albowiem akurat w tej branży trzeba się dokładnie rozejrzeć, podzwonić itp. Szkoda oddać do pierwszego lepszego skupu.

Wielki Duch

Posty: 14

 
Ja uważam, że zawsze opłaca się sprawdzić. Można pójść do kilku serwisów telefonów we Wrocławiu niech postawią diagnozę :) Nie wszędzie jest tak samo, więc na dwóch, a nawet trzech miejscach nie warto się opierać.

Kitas

Posty: 9

 
Nie miałem styczności z tym serwisem telefonów we Wrocławiu, niemniej jednak dużo znajomych oddawało tam własne telefony do naprawy. Zawsze usterkę udawało się im naprawić, więc chyba dobrzy są. To renomowana firma.

Dr Nemo

Posty: 12