drukarka SLA, gdzie polecicie ?

drukarka SLA, gdzie polecicie ?

Interesuje się drukiem 3D i szukam jakiegoś prostego urządzenia. To będzie pierwszy raz z drukarką 3D, dlatego chce taniego, ale i łatwego w obsłudze urządzenia. Co mi polecicie ciekawego?

alidomas

Posty: 1

 
Dzisiejszej nowoczesne modele drukarek dają naprawdę nieograniczone możliwości. Może trzeba wydać na nie dziesiątki tysięcy, ale jeśli ktoś później robi na nich protezy albo aparaty ortodontyczne to szybko się inwestycja zwraca. Tak przynajmniej czytałem.

VHSSS

Posty: 8

 
Ofert znajdzie się bardzo dużo, ale według mnie drukarka 3D to urządzenie do zarabiania pieniędzy. Dorabia się wiele różnych akcesoriów, dentyści nawet na tym pracują. Im wszystkim się to opłaca, bo klient za to zapłaci. Do zabawy? Zdecydowanie za drogie to jest jak dla mnie.

labuh

Posty: 9

 
Według mnie najlepsza produkcyjna drukarka 3D to ta https://revo3d.pl/kategoria-produktu/drukarki-3d/bcn3d/. Kupiłem i jestem niezmiernie zadowolony.

Axer19

Posty: 22

 
W naszej firmie działa drukarka 3D IDEX to nowoczesny system i taka drukarka spisuje się bardzo dobrze. Nie sprawia problemów, a jakość wydruku jest bardzo wysoka.

Frasiek22

Posty: 5

 
Nie doradzę nic z drukarkami, bowiem od lat się tym nie zajmuje. Pamiętam jak lata temu wchodziły drukarki 3D i jaki był wówczas szał. Dzisiaj już dużo firm je stosuje, na co dzień. To wpłynęło na ich rozwój, bowiem są jeszcze wyższe, ale i niższą mają cenę. Za kilka lat w mnóstwo domach taka drukarka będzie miała zastosowanie.

pawel253 

Posty: 5

 
Jeśli ma być wykonany najlepszy druk to według mnie trzeba kupować przemysłową drukarkę 3D. Takie urządzenie jest o wiele wydajniejsze i może pracować dłużej. Wtedy zwraca się o wiele szybciej, i o to chodzi.

codePerformance

Posty: 10

 
U nas w pracy działają drukarki SLA. To technologia, jaka faktycznie daje radę, dlatego jeśli potrzebujecie drukować w wysokiej, jakości to się tym zainteresujcie. Na pewno na tym zyskacie. Żywica utwardzana światłem lasera to super pomysł. Cena nie jest aż tak bardzo wysoka, dlatego pożądane byłoby to kupić.

MisiekKce

Posty: 11

 
Powinni więcej wykorzystać takie drukarki, bowiem wówczas produkcja była by tańsza i szybsza. Niektóre elementy kosztują krocie, a można je wykonać prościej i o mnóstwo szybciej, dlatego drukarki i skanery to przyszłość.

Pamooko

Posty: 15

 
Nie doradzę nic z drukarkami, bo od lat się tym nie zajmuje. Pamiętam jak lata temu wchodziły drukarki 3D i jaki był wtedy szał. Dzisiaj już wiele firm je stosuje, na co dzień. To wpłynęło na ich rozwój, bo są jeszcze lepsze, ale i niższą mają cenę. Za kilka lat w wielu domach taka drukarka będzie miała zastosowanie.

Ryszardzik3

Posty: 4