Toner

Toner

Czy waszym zdaniem tusze należałoby kupować przez internet czy lepiej udać się do sklepu stacjonarnego? Ostatnio zastanawiam się nad zakupem tuszy do własnej drukarki i właśnie nie wiem gdzie się udać?

seniorit5

Posty: 10

 
Na samym początku powinnaś zastanowić się jakie tusze potrzebujesz i do czego wykorzystujesz drukarkę. Dopiero później możesz zastanawiać się nad tym czy kupić oryginalne czy zamienniki. Największy plus zamienników to oczywiście ich niższa cena ale za nią stoi również gorsza jakość, która w przypadku drukowania zdjęć bardzo mocno widać.

Ptaszek

Posty: 8

 
Nie ulega wątpliwości, że zamawianie tuszy przez internet ma sens. Przede wszystkim możesz znaleźć wiele sklepów internetowych, jakie oferują tusze i tonery w faktycznie atrakcyjnych cenach. Znacznie niższych niż ceny w największych sklepach stacjonarnych.

@marcelko

Posty: 11

 
Od bardzo długiego czasu tusze do swojej drukarki kupuję jedynie w sklepie: http://tuszowo.pl. Muszę powiedzieć, że jest to naprawdę bardzo dobry i godny polecenia sklep. Przede wszystkim posiada ogromny asortyment oraz naprawdę bardzo atrakcyjne ceny. Jeszcze nigdzie nie spotkałem się z tańszymi tuszami niż w tym sklepie, także polecam.

Bany07

Posty: 29

 
Od siebie bardzo mocno polecam Ci kupowanie zamienników. Zaoszczędzisz na tym naprawdę wiele pieniędzy a jeżeli dobrze je wybierzesz to nie powinieneś mieć kompletnie żadnych problemów ze swoją drukarką.

Hihekt56

Posty: 24

 
Do swojej drukarki jeszcze nigdy nie zakupiłem oryginalnych tuszy i nigdy nie było żadnych problemów z drukowaniem. Jakość drukowania tekstu również jest na niesłychanie zadowalającym poziomie i nie można jej moim zdaniem niczego zarzucić.

Wariat

Posty: 15

 
Jeżeli zakupisz tusze zamienne, które przeznaczone są właśnie do Twojego modelu drukarki to będą one oczywiście z nią współpracować. Musisz jednak uważnie sprawdzać czy faktycznie pasują one do Twojej drukarki.

Klarka34

Posty: 15

 
Jeżeli podejdziesz z głową do zakupu zamienników to nie powinno być żadnych problemów z drukarką. Najważniejsze to znaleźć jakiś zaufany sklep zajmujący się sprzedażą tuszy i z niego korzystać.

Lechu-3-5-1

Posty: 21

 
Jeżeli zależy Ci na niskiej cenie to naturalnie w grę wchodzą jedynie zamienniki oryginalnych tuszy. Odnośnie jakości druku to różnicę widać jedynie gdy drukujesz zdjęcia. W przeciwnej sytuacji praktycznie nigdy nie zobaczysz kompletnie żadnej różnicy w jakości druku. Możesz natomiast niezwykle sporo zaoszczędzić.

Lamusek2

Posty: 36

 
Polecam Ci zapoznać się z ofertą sklepów internetowych w kwestii zakupu tonera do drukarki. Sam wiele razy korzystałem z różnych sklepów internetowych i wielokrotnie zauważałem, że ceny w wielu z nich są o wiele niższe niż w sklepach stacjonarnych. Jeżeli więc zależy Ci na oszczędności to moim zdaniem jak najbardziej warto postawić na internet.

emilia

Posty: 18