Letterpress, gdzie się udać ?

Letterpress, gdzie się udać ?

Dzień dobry, zastanawiam się do których celów w agencjach reklamowych używany jest lakier UV? Czy jeżeli nałożymy go na gorszej jakości papier, to nie ulegnie on niekiedy jakimkolwiek zniekształceniom?

Fanatyk

Posty: 9

 
W zależności od zapotrzebowania, możesz zamówić sobie zarówno matowy, jak i błyszczący lakier UV. Trudno powiedzieć, który jest lepszy. Rodzaj trzeba po prostu dobrać do projektu graficznego.

Aleksis

Posty: 17

 
Na wizytówki kaszerowane trzeba mieć faktycznie zaplanowany projekt, żeby zainteresowały one odbiorcę. Wiele cennych informacji na ten temat zaczerpnęłam z http://drukwizytowek.piszwiecej.biz.pl. Wypowiadają się tam ludzie z ogromną wiedzą drukarską, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami.

wiers56

Posty: 17

 
Dla mnie, jako klienta wizytówki kaszerowane są dowodem na to, iż wręczająca je firma ceni sobie elegancję, a co za tym idzie, także swoich kontrahentów. Tym bardziej raduje mnie fakt, iż coraz częściej mogę dostać je od przedstawicieli rożnych branż.

Mantix56

Posty: 36

 
Według mnie jednostronny druk wizytówek lepiej jest postrzegany przez odbiorców. Zbyt dużo informacji na małej karteczce jest przecież niewskazane.

Axer19

Posty: 22

 
Projekt do druku letterpress znacznie różni się od tradycyjnych projektów grafiki 2D. Najlepiej będzie, jak skontaktujesz się z wykonawcą druku, a on prześle tobie albo przykładowy wzór, albo wskazówki, jak dobrze przygotować sobie grafikę do druku.

Dyguś34

Posty: 20