Gdzie kupić Lasery CO2 ?

Gdzie kupić Lasery CO2 ?

Niezmiernie przydałaby mi się w domu jakaś porządnej jakości, lecz nie za droga frezarka CNC. Jeżeli ktoś z was korzysta z takiego sprzętu amatorsko, to byłbym wdzięczny za jakieś opinie. Nie musi to być sprzęt o jakiś kosmicznych możliwościach, istotne, żebym mógł zrobić podstawową obróbkę.

Nanotech2

Posty: 19

 
Mnie ostatnio niezwykle zależy na nabyciu stacji lutowniczej BGA, także dość intensywnie poszukuję przedsiębiorstwa, które by zaoferowało jakieś cacy warunki. Przyznam, że co do konkretnych parametrów, to przede wszystkim zależy mi na wytrzymałości podzespołów. Także trwałość na lata, długa gwarancja na to zwracam uwagę.

koscisslaw

Posty: 32

 
Hej, jeżeli chodzi o takie frezarki to mam kilka godziwych firm na oku, jakie tym handlują. Jakiś czas temu nawiązaliśmy współpracę z marką atmsolutions.pl i chyba przy niej zostaniemy na dłużej. Dobra obsługa, świetny kontakt. Działają od paru lat dopiero na rynku, ale asortyment mają dość wszechstronny. Mini frezarki, jakie od nich kupiliśmy dają duże możliwości, a nie kosztowały jakoś ponad miarę.

Skuteczność

Posty: 45

 
Jakiś czas temu też była mi potrzebna porządnej klasy drukarka DTG i trochę się naszukałem, żeby coś takiego odnaleźć. Bez wątpienia wybór był, jedynie ceny nie za niezmiernie do zaakceptowania...W końcu przekierowało mnie na stronę http://atmsolutions.pl i to od nich zamówiłem. Generalnie mogę powiedzieć, że jakościowo na plus, a cena myślę, że mnóstwo lepsza niż to co oferują inni dostawcy. Warto zerknąć, albowiem mają też dużo innych sprzętów.

Fajaaa

Posty: 37

 
Też mam taki pomysł, żeby kupić tego typu obrabiarki, niemniej jednak póki co funduszy troszku brakuje. Raczej inwestycję mam w planach długoterminowych:P Myślałem ostatnio nad jakimś laserem CO2, nawet widziałem niezły sprzęt na jednej stronce, niemniej jednak tak jak mówię, muszę się w z tym zakupem niestety wstrzymać.

Alfonsik5

Posty: 36

 
Chyba Ci nie pomogę w tym względzie. Jeszcze nigdy nie miałem potrzeby, żeby korzystać z takich zaawansowanych instrumentów:) Lecz możliwe, że w przyszłości będę czegoś takiego potrzebował, wtedy na pewno wrócę do tego wątku i poczytam sobie opinie:)

Hehe, pozdrawiam ciepło!

MalinovyKIKS

Posty: 34

 
Witam, fajnie, iż ktoś pyta o takie akcesoria. Jak poszukiwałem kiedyś informacji na temat dostawców, to w necie była czarna dziura zwykle. Dzisiaj można już trochę lepiej sobie posprawdzać konkretne marki i lepiej wybrać. Teraz nie będziemy inwestować w nic nowego, ale pewnie za rok, albo dwa trzeba będzie nieco zmodernizować maszyny i dokupić coś niezwyklej wydajnego.

kamilos071

Posty: 29

 
Mam takie zdanie, iż przede wszystkim trzeba faktycznie gruntownie zbadać firmę, od jakiej się kupuje takie zaawansowane narzędzia, jak choćby mini frezarki. Ale nie chodzi mi o poczytanie opinii, lecz o sprawdzenie jak długo taki dostawca działa, ilu ma klientów, z jakimi producentami współpracuje itd.

Z pozdrowieniami, Leszek.

Mantix56

Posty: 36

 
Witam.

Mam takie sobie doświadczenia jeśli chodzi o dostawców tego typu urządzeń. Niestety ostatnio troszkę postanowiłem odświeżyć swój zakład, wydałem niemałe pieniądze na nowe centra obróbcze, zaś się okazało, iż cały mechanizm dość szybko odmówił posługi. Oczywiście był na gwarancji, natomiast co mi z tego, skoro prace stanęły.

Fotnik2

Posty: 29

 
Siema, mnie się wydaje, iż jak troszkę poszukasz to nie będzie problemu, żeby zakupić dość okazyjnie taką maszynę. Pożądane byłoby posprawdzać jakieś aukcje, odwiedzić targi, troszkę popytać w halach produkcyjnych, może mają tanio odsprzedaż używany, ale jeszcze zachowany w dobrej jakości sprzęt. Mój były pracodawca sprowadził sobie frezarki z Niemiec za małe pieniądze, natomiast działają jak należy.

kamillysiakk

Posty: 40