jakie biuro nieruchomości Warszawa

jakie biuro nieruchomości Warszawa

Znacie jakąś agencje nieruchomości, która specjalizuje się w obsłudze nieruchomości premium? Zależy mi w tym względzie na kimś kto faktycznie zna ten rynek doskonale i właśnie operuje mieszkaniami o ponadprzeciętnym standardzie. Jeśli coś jesteście w stanie podpowiedzieć to dajcie jakiś namiar do takiej firmy.

Jasiaaa

Posty: 1

 
Przy ewentualnej sprzedaży apartamentu czy wynajmie na pewno bardzo istotne będzie to jak to będzie przedstawione, dlatego takie działania jak home staging, czy wykonanie odpowiednich zdjęć. To wszystko będzie miało wpływ na to jak będzie wyglądać sytuacja jeśli chodzi o ewentualne promowanie oferty i znalezienie osoby, która będzie nią zainteresowana.

reavan

Posty: 5

 
Mam wrażenie, że jeśli chodzi o rynek nieruchomości premium to tutaj nie jest łatwo, będzie trzeba mieć kogoś kto faktycznie się tym tematem zajmuje, ma w tym zakresie doświadczenie i będzie w stanie zaproponować jakąś opcję, która sprawi, że promowanie takiej nieruchomości stanie się łatwiejsze.

Cybooor

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o takie nieruchomości w charakterze premium to trzeba mieć kogoś kto będzie się w stanie nimi dobrze zająć. Wydaje mi się, że taka obsługa jaką np. zaproponuje biuro https://vilea.pl/ będzie wypadać pozytywnie, bo zajmą się przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży i kompleksową jej obsługą. Warto mieć to na uwadze, bo jednak przy nieruchomościach premium również te oczekiwania potencjalnych klientów istotnie rosną.

tubbytimmy1

Posty: 5

 
Powiem szczerze, że jeśli chodzi o apartamenty na wynajem w dobrych lokalizacjach za dobre pieniądze to warto mieć kogoś kto będzie odpowiadał również za promowanie takiej oferty. Nie jest to prosta sprawa, bo ludzie głownie szukają tanich ofert i tutaj faktycznie trzeba mieć coś co pozwoli daną ofertę wypromować lepiej niż robią to inni.

Facio

Posty: 4

 
Z mojej perspektywy mogę podpowiedzieć, że do nieruchomości premium warto mieć też biuro, które się takimi nieruchomościami zajmuje, ma doświadczenie w obsłudze i zagwarantuje faktycznie działanie na wysokim poziomie. Istotne będzie między innymi to jak będzie wyglądać sama prezentacja nieruchomości, czy uda się w gust potencjalnego klienta trafić.

Grabow12

Posty: 10

 
Promowanie oferty w charakterze nieruchomości luksusowej wymaga czegoś więcej niż serwisu z ogłoszeniami i tutaj musisz mieć faktycznie jakaś witrynę, gdzie będzie można się dobrze zaprezentować. Więc moim zdaniem warto poszukać kogoś kto się nieruchomościami na co dzień zajmujem zna rynek i wie jak przygotować ofertę, by do klienta trafić.

Wertastable

Posty: 11

 
Przy nieruchomościach o charakterze luksusowym warto nie tylko promować się w serwisach ogłoszeniowych, ale też na jakichś branżowych portalach, magazynach, wtedy ewentualnie dotarcie do klienta premium także stanie się łatwiejsze. Więc ten element wydaje mi się, że warto mieć na uwadze i również to planować w należyty sposób.

Dziadek

Posty: 16

 
Na pewno przy mieszkaniach, apartamentach premium bardzo istotne będzie między innymi to jak będą one promowane więc wydaje mi się, że ten element faktycznie musi być brany pod uwagę i ostatecznie będzie miał wpływ na to czy znajdzie się kupca czy najemcę. Warto korzystać z biura, które w takich nieruchomościach się specjalizuje.

Odi

Posty: 5

 
Faktycznie jeśli chodzi o promowanie nieruchomości, które są drogie, nowocześnie wyposażone to trzeba coś więcej zrobić niż dodawać kolejną ofertę do serwisów ogłoszeń. Jednocześnie będzie trzeba umieć to zorganizować w taki sposób, że dotrze się do tych osób, które faktycznie będą zainteresowane taką nieruchomością premium.

werda554

Posty: 10