wideorejestrator

wideorejestrator

Jakie macie doświadczenia z rejestratorami wideo do samochodów? Warto się na taką opcję do auta zdecydować? Jeśli ewentualnie możecie mi coś podpowiedzieć też odnośnie producentów, których warto wybierać to dajcie znać jak to wygląda i po jakie marki warto będzie sięgać. Jeśli ewentualnie jesteście w stanie coś i zaproponować sensownego to dajcie znać jak to wygląda, jakie rejestratory warto wybierać.

agdb1301

Posty: 1

 
Często można w sieci wiele filmików obejrzeć z rejestratorów i tym samym przekonać się, że warto taki sprzęt mieć, bo dzięki niemu będzie się miało dla siebie zabezpieczenie. Jak coś się wydarzy na drodze to będziesz miał filmik, możesz zablokować jego nadpisanie i czasami też łatwiej będzie coś udowodnić, gdy np. sprawca wypadku nie będzie chciał się do tego przyznać. Warto na pewno takie kwestie również mieć na uwadze.

labuh

Posty: 17

 
Jeśli chodzi Ci o rejestrator, który będzie można kupić w dobrej cenie to polecam XBlitz Black Bird 2.0 - https://www.mediaexpert.pl/foto-i-kamery/wideorejestratory/xblitz, nieduży rejestrator wykonany w kwadracie z Full HD i cena poniżej 250 złotych więc to będzie faktycznie taka opcja, która na tle innych rejestratorów będzie wypadała bardzo pozytywnie pod względem ceny. Warto skorzystać i zdecydować się na zakup rejestratora, wydaje mi się, że to optymalna opcja jak ktoś nie chce wydawać majątku.

weryl77

Posty: 7

 
Moim zdaniem jeśli będziesz szukał dobrego rejestratora to staraj się wybierać coś przynajmniej z Full HD, ewentualnie będzie także można myśleć o różnych sprzętach, które są dostępne z 4K, choć takie urządzenia będą już droższe. Natomiast w zależności od tego co klient potrzebuje trzeba takiego rejestratora szukać. Jeśli ktoś dużo jeździ w nocy to wtedy warto wybierać rejestrator, który po zmroku będzie sobie dobrze radził.

Basia98

Posty: 5

 
Zobacz jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o różne modele rejestratorów. Warto zwrócić uwagę na te różne sprzęty, zobaczyć funkcje, czy będzie dołączona kamera na tylną szybę, jak to będzie wyglądało jeśli chodzi o funkcjonalność rejestratora, jak będzie wykonany czy będzie radził sobie w trudnych nocnych warunkach. To wszystko będzie miało także wpływ na podejmowaną decyzję więc warto będzie zwrócić uwagę na takie kwestie.

Sikast

Posty: 3

 
Faktycznie te kamerki, które mają dołączoną kamerę także na tył samochodu fajnie się sprawdzają i warto się będzie zdecydować na ich zakup. Sprzęty na dobrym poziomie będą miały Full Hd, ale wydaje mi się, że też już można spotkać takie propozycje, gdzie się również 4K pojawia, ale te kamery też już są sporo droższe więc musisz ten wybór także uzależnić od tego ile na taki sprzęt będziesz chciał przeznaczyć decydując się na zakup.

namok

Posty: 7