busy do Niemiec, dobre ceny ?

busy do Niemiec, dobre ceny ?

Czy ktoś może polecić mi z województwa pomorskiego porządną firmę, która proponuje przewozy do Niemiec przynajmniej 3 razy w tygodniu. Czasami jadę w przeróżnych dniach i chciałbym korzystać z usług jednego busa.

alidomus

Posty: 2

 
Przewozy do Niemiec są inne można jechać z paru województw. W każdym z nich jest wielu przewoźników, którzy proponują swoje usługi. Może pożądane byłoby przejrzeć internet w poszukiwaniu transportu za granicę.

nnn2

Posty: 29

 
Wydaje mi się, że są jakieś busy do Niemiec pomorskie. Musisz poszukać przez internet i sprawdzić opinie na ich temat. Będziesz na pewno wiedzieć na czym stoisz.

Krzyhmoin

Posty: 3

 
Przewozy do Niemiec organizowane są na co dzień, dlatego możesz prawie jechać każdym busem, Jeżeli chodzi o konkretnego przewoźnika, to ja Ci nic nie pomoge. Zawsze jeżdżę inną firmą.

Jasia12

Posty: 3

 
Niezmiernie dużo wykonuje się przewozy do Niemiec busami. Ja również podróżuje busem, albowiem jest wygodny niż autokar. Jestem niezmiernie wysoka i nie mieszczą mi sie nogi pod siedzeniem. Zatem też mnie wszystko boli.

dropss

Posty: 16

 
Jak najbardziej Polecam wam busy do Niemiec tej firmy https://www.beatabus.pl. Floty są bardzo dobrze wyposażone. Cała podróż przebiega w przyjemnej atmosferze. Jadąc z tym przewoźnikiem, czuję, że jadę bardzo bezpiecznie. Nie wiem, czemu mi się tak dzieje.

Dzidzia

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o busy do Niemiec to ja zawsze brałam pierwsze lepsze ogłoszenie, aby jak najszybciej wrócić do domu. Jednak jak ostatnio staliśmy 10 godzin w zepsutym samochodzie, to teraz sprawdzam flotę pojazdów.

mikesmith0103

Posty: 3

 
Busy do Niemiec są bardzo wygodne, dlatego nadal nie wiem, czemu boisz się nimi jeździć. Jadąc do Niemiec czy Polski zawsze zastanawiam się, czemu ludzie wybierają duże autokary. Przecież nim się jeździ dwa razy dużej.

dagaaa5

Posty: 4

 
Dużo firm oferuje busy do Niemiec pomorskie. Najlepiej wyszukiwać je na przeróżnych portalach ogłoszeniowych. ja na nieszczęście Ci nie mogę, bowiem jadę pierwszy raz chyba.

drogerka

Posty: 9