busy do niemiec pomorskie, oferta

busy do niemiec pomorskie, oferta

Chce pojechać busem do niemiec, ale nie za niezmiernie wiem, którą firmę wybrać? Kto jest rzetelny i ma w miarę niskie ceny przejazdów?

Michaś

Posty: 1

 
Jazda na własną rękę samochodem jest uciążliwa. Do Berlina to jeszcze nie tak źle, lecz do Monachium już gorzej. Lepiej korzystać z pomocy firmy, bo to tańsze. Nie ma znaczenia czy jedziemy do pracy czy po samochód to firma znajdzie dla nas miejsce w swoim busie.

Alaneq

Posty: 7

 
Jestem z tych, co wolą wybrać się busem do niemiec i mieć problem rozwiązany. Po co mam się stresować dojazdami? Będą korki i trzeba stać? Mnie to nie interesuje, a tak człowiek siedzi i myśli jak tu do celu dojechać.

lucjann

Posty: 10

 
Dawniej, kiedy ceny paliwa były niższe to można było jechać kombinować we własnym zakresie wyjazdy. Obecnie w żaden sposób się to nie opłaca, bo koszty są zbyt wysokie.

Mamusek3

Posty: 3

 
Jazda samodzielnie samochodem jest uciążliwa. Do Berlina to jeszcze nie tak źle, ale do Monachium już gorzej. Lepiej korzystać z pomocy firmy, bo to tańsze. Nie ma znaczenia czy jedziemy do pracy czy po samochód to firma znajdzie dla nas miejsce w swoim busie.

frunet

Posty: 6

 
Korzystam zawsze z firmy, która organizuje busy do niemiec z pomorskiego i jestem zadowolony. Profesjonaliści zawsze mają usługę door to door. Dla mnie to najlepsze, co można wybrać, bo nie muszę biegać z bagażem. Ceny transportu są niezmiernie inne i wszystko zależy gdzie do Niemiec tak naprawdę chcemy się wybrać.

TomekK

Posty: 5

 
Słyszałem, że przewozami do niemiec z pomorskiego zajmuje się ta firma https://www.beatabus.pl/przewoz-osob-do-niemiec/busem-do-niemiec-z-gdyni/. Myślę, że pożądane byłoby do nich zadzwonić i zebrać informacje o cenach i warunkach wyjazdu.

mikuser

Posty: 7

 
Kilka razy byłem w Niemczech busem. Bywało, że jechało się do pracy, lecz częstokroć jechałem po samochody. Jeżeli mam się kogoś prosić żeby ze mną pojechał to wsiadam w busa i jadę w miejsce, jakie mnie interesuje. Kupuje samochód i wracam nim do kraju.

45-YYY

Posty: 4

 
Bus winien być sprawdzony przed wyjazdem. To daleka trasa, zatem wszystko powinno być w prawidłowy sposób przygotowane i wówczas można do takiego auta wsiadać.

MałeM34

Posty: 16

 
Kilka razy byłem w Niemczech busem. Bywało, że jechało się do pracy, ale często jechałem po samochody. Jeśli mam się kogoś prosić żeby ze mną pojechał to wsiadam w busa i jadę w miejsce, które mnie interesuje. Kupuje samochód i wracam nim do kraju.

dorotka55

Posty: 5