Czy warto iść na kurs obsługi excela?

Czy warto iść na kurs obsługi excela?

Hej, na nieszczęście w mojej firmie trwają zmiany na stanowiskach i szef wymaga od nas nauki office we własnym zakresie. Czy możecie polecić jakieś kursy komputerowe w Warszawie. Proszę o pilne odpowiedzi.

Escada

Posty: 36

 
Jeżeli chodzi o stacjonarne kursy w stolicy, to ja jestem w trakcie robienia szkolenia z Office, który organizuje portal kurs komputerowy warszawa na kursy-komputerowe.com. Bardzo fajne prowadzenie zajęć, elastyczny grafik zajęć, perfekcyjny dla osób pracujących zawodowo, niezłe ceny. Polecam:)

Argante

Posty: 36

 
Witajcie forumowicze :) Jeżeli chodzi o rzeczywiście dobrą, wykwalifikowaną kadrę, która zajmuje się kursem podstawowym z excela to nieźle to wygląda w firmie kursy komputerowe. Ofertę mają dla klientów indywidualnych, ale też dla całych przedsiębiorstw.

Zosiaa

Posty: 45

 
Siemka! Tak szczerze powiedziawszy to z początku byłem trochę niechętny jak przyszedłem na pierwsze zajęcia do Warszawy. Bo generalnie bardzo intensywnie wypada tutaj popracować. Ale taki tryb powoduje, że faktycznie się zdobywa praktyczne umiejętności. Z początku Access to była dla mnie czarna magia, a dziś śmigam, aż miło :)

HaNzo

Posty: 30

 
Komputerowe kursy z worda, powerpointa, excela, visual basic organizuje stronka firmowa. Oferta wszechstronna, co jest fajne, bo w jednym miejscu można ogarnąć całą informatykę praktycznie :) Jeden kurs skończyłem dzisiaj idę na następny. Niezwykle mi się to przyda w pracy.

mati

Posty: 43

 
Siemka! Właśnie też szukałem ostatnio jakiś sensownych warsztatów z joomla. Trafiłem na parę fajnych miejsc, między innymi na ich stronie firmowej. Można się zapisać online. Cena fajna, lecz ważniejsze, iż prowadzą to ludzie ogarnięci w tej tematyce.

uiids

Posty: 44

 
Siemka! Tak szczerze powiedziawszy to z początku byłem trochę niechętny jak przyszedłem na pierwsze zajęcia do Warszawy. Bo generalnie niezwykle intensywnie należy tutaj popracować. Lecz taki tryb powoduje, że naprawdę się zdobywa praktyczne umiejętności. Z początku Access to była dla mnie czarna magia, a dziś śmigam, aż miło :)

EKO-Chatka

Posty: 39

 
Cześć! To jest właśnie właściwe, iż każdy teraz w szkole ma informatykę, lecz potem nikt nie kuma jak się z excelem sensownie obejść :P Ja tak przynajmniej miałem i musiałem się douczać na stacjonarnych kursach, pomiędzy innymi organizowanych przez kursy komputerowe Warszawa. Mogę ich polecić, bo dość przystępnie prowadzą te zajęcia. Nawet jak ktoś był zupełnie zielony to się czegoś nauczy.

Pszemeg

Posty: 44

 
Siemka! Właśnie też szukałem ostatnio jakiś sensownych warsztatów z joomla. Trafiłem na troszkę fajnych miejsc, pomiędzy innymi na ich stronie firmowej. Można się zapisać online. Cena fajna, lecz ważniejsze, że prowadzą to ludzie ogarnięci w tej tematyce.

Klaraaa

Posty: 35