obsługa serwisowa jednostek medycznych Kraków

obsługa serwisowa jednostek medycznych Kraków

Mam kilka tabletów do naprawy, z chęcią dalszej odsprzedaży. Czy znajdę firmę, która doprowadzi je do stanu używalności?

Accoun44

Posty: 14

 
Wszystkie komputery naprawi firma Progress - www.serwiskomputerowy.pl. Miałem z nią do czynienia podczas naprawy notebooka kupionego za 16 000 zł, specjalnie do wykonywania projektów (architektura, projektowanie wnętrz). Matryca i coś w środku uległo awarii. Naprawa zajęła chyba 3 dni i od tamtej pory po trzech latach nie widzę żadnych skutków ubocznych.

Diuszek45

Posty: 21

 
Możesz wykorzystać potencjał ogłoszeń dla freelancerów lub zlecić coś doraźnie na jakiejś uczelni. Sporo studentów zna się na rzeczy i na umowę o dzieło ci zrobią fajne projekty.

Liand

Posty: 42

 
Warto zainwestować w zaawansowany system informatyczny archiwizujący i analizujący dane. Ja w ten sposób zwolniłem pięciu pracowników. Zostało tylko dwóch kumatych. Zainwestowałem sporo, ale wyjąłem już znacznie więcej. Polecam outsourcing IT każdemu, ale pod warunkiem, że nie zatrudniacie studenciaków na lewo.

jajajosz12

Posty: 36

 
Zrób wstępną listę wszystkich firm w twojej okolicy zajmującej się serwisem, a później popytaj o darmowe wyceny i rabaty. Godzinowe stawki raczej odrzucaj. Liczy się wynik finalny. Jeżeli nie naprawią to nie płacisz lub płacisz bardzo mało.

DJboutit2

Posty: 35

 
Otworzyłem prywatny gabinet stomatologiczny, ale jestem lekarzem, a nie informatykiem, czy marketingowcem. Zainteresowanie ofertą było dość niskie. Zatrudniłem panów z firmy Progress - www.serwiskomputerowy.pl do pomocy i teraz większość zamówień pochodzi ze strony internetowej, a całym systemem informatycznym zarządza TYLKO jedna osoba (raczej bez specjalnej wiedzy technicznej).

klimner56

Posty: 20