Czytaj o firmach, spora dawka informacji

Szukam ładnego wygaszaczu ekranu

Strona główna > Elektroniczny sprzęt > Netbooki > Szukam ładnego wygaszaczu ekranu

Szukam ładnego wygaszaczu ekranu

16.12.2013 00:10:02 

Przydałby mi się jakiś elegancki wygaszacza do laptopa, wiecie gdzie można zdobyć takie cudo techniki komputerowej?:) Gdzieś ostatnio widziałem takie śliczne, interaktywne, natomiast uciekł mi adres tej stronki z głowy....

17.12.2013 08:30:44 

Sam nie korzystam z wygaszacza, ale u mnie w pracy niewiele osób sobie ustawia na kompach taki wynalazek. Niektóre z nich mają fajną dowcipną grafikę, różne są nudne tak jak ich posiadacze zresztą :P Ja to mam za to hopla na punkcie tapet, wymieniam sobie średnio jedną na dzień, w zależności od humoru. Już się nawet ze mnie brehtają w robocie, żebym im salon wytapetował w wolnym czasie:P

18.12.2013 14:35:50 

Sam nie korzystam z wygaszacza, natomiast u mnie w pracy parę ludzi sobie ustawia na kompach taki wynalazek. Niektóre mają fajną dowcipną grafikę, różne są nudne tak jak ich posiadacze zresztą :P Ja to mam za to hopla na punkcie tapet, wymieniam sobie średnio jedną na dzień, w zależności od humoru. Już się nawet ze mnie brehtają w robocie, żebym im salon wytapetował w wolnym czasie:P

19.12.2013 07:34:48 

Hah!

To ja powiem, iż odnalazłem mega wypasiony interaktywny wygaszacz w necie i już mi hula elegancko. Ma taki fajny moduł z biorytmem, poza tym był za friko, więc już w ogóle gitara. Na stronce deskflow.pl jest ich sporo można sobie wybrać wedle uznania. Jak ktoś chce może mieć formę prezentacji z rodzinnymi fotkami i takie tam. Powiem szczerze, iż takich ekstra to jeszcze nie widziałem wygaszaczy.

20.12.2013 19:03:38 

Jeśli szukasz czegoś naprawdę super, a pewnie tak, to mogę polecić stronkę deskflow.pl, z jakiej sam ściągałem wygaszacz. Są to grafiki dzisiejsze, takich multimedialnych wygaszaczy po prostu nigdzie indziej nie ma w necie. Bez wątpienia za free i do tego z możliwością modyfikacji. Mnie się niezwykle podobają ich szablony. Download jest szybki, wygodny, także naprawdę fajna opcja.

21.12.2013 12:50:03 

Jakiś okres temu również szukałem na innym forum fajnej stronki z wygaszaczami. Było niewiele propozycji, natomiast najbardziej spodobały mi się wyświetlacze od serwisu deskflow.pl. Zresztą sporo ludzi od nich pobiera, wystarczy zbadać ile mają lajków na FB. Przygotowali multimedialne wygaszacze z fajnymi motywami, niewątpliwie ja wziąłem ze sweet kotami, bo jak w przeciwnym razie:p Moduł z zegarem niezmiernie spoko, do tego można sobie walną pokaz slajdów, także do kto lubi, dla każdego coś miłego.

22.12.2013 12:27:56 

A po kiego grzyba pobierać wygaszacz? Przecież są normalnie wbudowane w system. Nie czaję. Normalnie sobie klikasz prawym przyciskiem myszy, wchodzisz we właściwości na pulpicie i włączasz wygaszacza i tyle. Ja z takiego korzystam i nie czuję potrzeby specjalnie pobierać. Moim zdaniem to bez sensu.

Tyle ode mnie, pozdrawiam!

23.12.2013 13:43:33 

Hah!

To ja powiem, że znalazłem mega wypasiony interaktywny wygaszacz w necie i już mi hula elegancko. Ma taki fajny moduł z biorytmem, poza tym był za friko, więc już w ogóle gitara. Na stronce deskflow.pl jest ich mnóstwo można sobie wybrać wedle uznania. Jak ktoś chce może mieć formę prezentacji z rodzinnymi fotkami i takie tam. Powiem szczerze, że takich ekstra to jeszcze nie widziałem wygaszaczy.

Ostatnio dodane posty

Ja na nieszczęście nie powiem Ci, jaki laptop kupić, lecz mogę podpowiedzieć, że w sieci jest wiele stron i blogów, na których ludzie piszą, jakie laptopy kupić i do jakiej kwoty. Przedstawiają tam różne parametry, więc można sobie porównywać różne modele.

Dzień dobry, powiem szczerze, że nie wiem, jaki laptop dla grafika jest najlepszy. Jednak mogę polecić Ci kilka stron, gdzie warto szukać takich informacji. W internecie znajdziesz blogi, a także rankingów dotyczących różnych laptopów.

W internecie odszukasz ranking laptopów, a zarówno szczegółowe informacje na temat polecanych laptopów do pracy, czy gier w przeróżnych kategoriach budżetowych.

© Copyright Info-naforum.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.