Szukam ładnego wygaszaczu ekranu

Szukam ładnego wygaszaczu ekranu

Przydałby mi się jakiś elegancki wygaszacza do laptopa, wiecie gdzie można zdobyć takie cudo techniki komputerowej?:) Gdzieś ostatnio widziałem takie śliczne, interaktywne, natomiast uciekł mi adres tej stronki z głowy....

wisiek

Posty: 36

 
Sam nie korzystam z wygaszacza, ale u mnie w pracy niewiele osób sobie ustawia na kompach taki wynalazek. Niektóre z nich mają fajną dowcipną grafikę, różne są nudne tak jak ich posiadacze zresztą :P Ja to mam za to hopla na punkcie tapet, wymieniam sobie średnio jedną na dzień, w zależności od humoru. Już się nawet ze mnie brehtają w robocie, żebym im salon wytapetował w wolnym czasie:P

ghjss

Posty: 29

 
Sam nie korzystam z wygaszacza, natomiast u mnie w pracy parę ludzi sobie ustawia na kompach taki wynalazek. Niektóre mają fajną dowcipną grafikę, różne są nudne tak jak ich posiadacze zresztą :P Ja to mam za to hopla na punkcie tapet, wymieniam sobie średnio jedną na dzień, w zależności od humoru. Już się nawet ze mnie brehtają w robocie, żebym im salon wytapetował w wolnym czasie:P

Marta

Posty: 38

 
Hah!

To ja powiem, iż odnalazłem mega wypasiony interaktywny wygaszacz w necie i już mi hula elegancko. Ma taki fajny moduł z biorytmem, poza tym był za friko, więc już w ogóle gitara. Na stronce deskflow.pl jest ich sporo można sobie wybrać wedle uznania. Jak ktoś chce może mieć formę prezentacji z rodzinnymi fotkami i takie tam. Powiem szczerze, iż takich ekstra to jeszcze nie widziałem wygaszaczy.

234_9867

Posty: 42

 
Jeśli szukasz czegoś naprawdę super, a pewnie tak, to mogę polecić stronkę deskflow.pl, z jakiej sam ściągałem wygaszacz. Są to grafiki dzisiejsze, takich multimedialnych wygaszaczy po prostu nigdzie indziej nie ma w necie. Bez wątpienia za free i do tego z możliwością modyfikacji. Mnie się niezwykle podobają ich szablony. Download jest szybki, wygodny, także naprawdę fajna opcja.

mati

Posty: 43

 
Jakiś okres temu również szukałem na innym forum fajnej stronki z wygaszaczami. Było niewiele propozycji, natomiast najbardziej spodobały mi się wyświetlacze od serwisu deskflow.pl. Zresztą sporo ludzi od nich pobiera, wystarczy zbadać ile mają lajków na FB. Przygotowali multimedialne wygaszacze z fajnymi motywami, niewątpliwie ja wziąłem ze sweet kotami, bo jak w przeciwnym razie:p Moduł z zegarem niezmiernie spoko, do tego można sobie walną pokaz slajdów, także do kto lubi, dla każdego coś miłego.

leeoon

Posty: 32

 
A po kiego grzyba pobierać wygaszacz? Przecież są normalnie wbudowane w system. Nie czaję. Normalnie sobie klikasz prawym przyciskiem myszy, wchodzisz we właściwości na pulpicie i włączasz wygaszacza i tyle. Ja z takiego korzystam i nie czuję potrzeby specjalnie pobierać. Moim zdaniem to bez sensu.

Tyle ode mnie, pozdrawiam!

korasek

Posty: 47

 
Hah!

To ja powiem, że znalazłem mega wypasiony interaktywny wygaszacz w necie i już mi hula elegancko. Ma taki fajny moduł z biorytmem, poza tym był za friko, więc już w ogóle gitara. Na stronce deskflow.pl jest ich mnóstwo można sobie wybrać wedle uznania. Jak ktoś chce może mieć formę prezentacji z rodzinnymi fotkami i takie tam. Powiem szczerze, że takich ekstra to jeszcze nie widziałem wygaszaczy.

Rysiek_99

Posty: 51