Urządzenie zastępujące komputer poprzez TV

Urządzenie zastępujące komputer poprzez TV

Dzień dobry. Interesuje mnie to czy urządzenia Minix będą dobrze spisywały się, gdy moim głównym celem będzie chęć oglądania polskiej telewizji? Wypowiedzcie się.

Pzengota

Posty: 14

 
Hej.
Miałem do czynienia z Minix X8-h i nie mogę powiedzieć na temat tego sprzętu złego słowa. Musicie jedynie uważać na oferowane przez osoby prywatne podróbki, które trafiają do naszego kraju zza granicy i są bezwartościowe. Dla pewności polecam zakupić u certyfikowanego dystrybutora w Warszawie.

miclon

Posty: 26

 
Cześć. Minix X8-H przez wiele osób uznawany jest za ciekawe urządzenie, jednak nie spodziewałem się, że w błyskawicznym tempie będzie w stanie zapewnić mi uruchomienia filmu w jakości Full HD 4K. Urządzenie zaskakuje przede wszystkim niewielkimi gabarytami, a także bogatą funkcjonalnością, która mnie osobiście zachwyciła. Sprzęt korzysta z Androida.

Nwaah22

Posty: 21

 
Hej.
Miałem do czynienia z Minix X8-h i nie mogę powiedzieć na temat tego sprzętu złego słowa. Musicie tylko uważać na oferowane przez osoby prywatne podróbki, które trafiają do naszego kraju zza granicy i są bezwartościowe. Dla pewności polecam kupić u certyfikowanego dystrybutora w Warszawie.

Dersei02

Posty: 22

 
Cześć.

Brałem pod spostrzeżenie zakup urządzenia Minix X8-h, które miało mi zagwarantować pomimo swoich niewielkich gabarytów szeroki zakres możliwości. Nie byłem przekonany, iż aż tak szeroki, jak przedstawia to producent. Do gustu przypadł mi przede wszystkim fakt, że urządzenia Minix pozwalają na płynnie odtwarzanie filmów Full HD 4K. Szybka praca i niewygórowana cena to kolejne zalety.

Szozi

Posty: 17

 
Cześć.

W samych superlatywach mogę wypowiadać się na temat sprzętu minix X8-H, który pozwala mi uruchamiać błyskawicznie wszystkie posiadane materiały w jakości Full HD 4K, co było dla mnie znacznym zaskoczeniem. Nie ukrywam, iż w tej klasie cenowej nie spodziewałem się tak dobrej jakości urządzenia. Mogę polecić wszystkim, który są niezdecydowani.

Alfonsik5

Posty: 37

 
Dzień dobry. Sporo ludzi pisało na tym forum o minix X8-H jako urządzeniu wielofunkcyjnym, które pozwoli mi uczestniczyć zarówno w rozgrywce, jak i zbadać pocztę czy uzyskać dostęp do portalu YouTube.

Myślałem, że to nieco przesadzone opinie, natomiast na szczęście trafiłem na atrakcyjną cenę sprzętu w firmie AC Plus i jestem zadowolonym posiadaczem urządzenia Minix.

Linerrr

Posty: 13

 
Cześć. W moim wypadku pozytywne odczucia mam po kilku uruchomieniach urządzenia Minix X8-h. Nie spodziewałem się, że będę miał do czynienia z tak szybkim sprzętem, który będzie jednocześnie dla mnie tak bardzo przystępny cenowo.

Dużym plusem jest odtwarzanie materiałów Full HD 4K, które mają rewelacyjną jakość.

Morchepl

Posty: 15