naprawa laptopów, jak firma ?

naprawa laptopów, jak firma ?

Bardzo mocno przegrzewa mi się laptop. Co może być przyczyną? Robić to samemu czy wzywać kogoś, kto naprawia laptopy? Nie znamy się na tym w ogóle.

Hymnny4

Posty: 2

 
Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie przy wymianie części serwis komputerowy, albowiem oni to zrobią w kilka minut. Mogą też skonfigurować cześć i wtedy wszystko działa dokładnie tak jak trzeba.

Jasio234

Posty: 8

 
Korzystałem z serwisu komputerowego w Świdniku. http://itex-serwis-komputerow.pl mi pomogła. Szybko zajęli się wirusami i brakiem niektórych sterowników.

TeS

Posty: 16

 
Według mnie dla własnego bezpieczeństwa lepiej wzywać na miejsce kogoś, kto trudni się naprawami komputerów, bowiem taka firma zna się na tym o mnóstwo lepiej. My nie wiemy jak to się robi, a wtedy można coś zepsuć. Dotyczy to instalacji systemu operacyjnego jak i wymiany jakiś części w komputerze.

EeZnak

Posty: 5

 
Jeśli na komputerze jest bardzo dużo wirusów to trzeba postawić system na nowo. Trzeba uważa żeby nie stracić wszystkich danych. Korzystałem z usług serwisu komputerowego i jestem zadowolony. Po co się męczyć skoro dla nich to godzina czy dwie pracy i komputer jest jak nowy. Polecam takie usługi.

Cyber55

Posty: 24

 
Nigdy bym się nie odważył na naprawę komputera. Nawet nie wiem, co tam w środku jest. Korzystamy z komputera, na co dzień, a awarię zgłaszam serwisowi.

maniek

Posty: 4

 
Osobiście robię sam stawianie nowego systemu, ale trzeba się na tym dobrze znać. Można łatwo popełnić błędy i później będzie kłopot z naprawieniem tego.

mikuś33

Posty: 6

 
U mnie jak nie działało nic na ekranie to był kłopot z kartą graficzną. Nie zawsze opłaca się to wymieniać. Im sprzęt starszy tym z tym gorzej. To, dlatego trzeba zbadać, co powie serwis od laptopów.

Cybooor

Posty: 25