Co myślicie o komputerach poleasingowych ?

Co myślicie o komputerach poleasingowych ?

Hej. Nie wiem czy to dobry pomysł, aby nabyć sobie używanego kompa, natomiast pomyślałem, że dlaczego by nie spróbować. Nie wiem jednak, gdzie mogę dostać porządnej jakości komputery poleasingowe w warszawie.

dominik67

Posty: 10

 
Pamiętajcie o tym, że poleasingowe komputery podczas leasingu musiały być naprawiane przez autoryzowany serwis. Nie ma więc obaw, że zachowane są one w złym stanie technicznym czy mają słabe podzespoły.

filemon66

Posty: 13

 
Nigdy nie zastanawiałem się nad tym, gdzie jest największy wybór używanych komputerów stacjonarnych. Ale wydaje mi się, że jest to Warszawa. Mieszczą się tam wszystkie największe salony komputerowe. Więc to jest logiczne, że najszerszy wybór komputerów poleasingowych w warszawie mają kontrahenci.

mati

Posty: 43

 
Firmy, jakie decydują się na leasing komputerów, wybierają zazwyczaj te z najwyższej półki. Dlatego też kupując laptopy poleasingowe, możemy na tym sporo zyskać. Gdyż za używany sprzęt zapłacimy około 10% ceny rzeczywistej takiego nowego laptopa.

Kim56

Posty: 18

 
Trzeba mieć ogromne szczęście, aby pozyskać poleasingowe komputery z wysokimi parametrami. Najczęściej nadają się one jedynie do prostych prac biurowych.

pzkpv

Posty: 19

 
Szeroki wybór poleasingowych komputerów zachowanych w idealnym stanie technicznym i wizualnym znajdziecie na stronie sklepu komputerowego http://www.delllow.com.

crisdean

Posty: 14

 
Taka tendencja nie winna nikogo dziwić. Ludzie w Polsce z reguły żyją na kredytach. Niw więc nadzwyczajnego, że kupują oni komputery poleasingowe. Przede wszystkim że nie są one w niczym gorsze od najnowszych typów kompów, jakie można nabyć w sklepach.

Miluśkooo2

Posty: 8

 
Kto Ci naopowiadał takich bzdur, iż laptop niszczy się szybciej od komputera stacjonarnego? Wszystko jest zależne od jego użytkownika. Co prawda laptopy poleasingowe mają niezwykle wielokrotnie powycierane klawisze klawiatury, lecz jest to przecież zwykłe, skoro były poprzez kilka lat wykorzystywane w biurze.

gregcie@

Posty: 20

 
Wbrew pozorom to właśnie w stolicy mamy największy wybór używanych sprzętów komputerowych. Co ciekawe komputery poleasingowe w warszawie sprzedają się niezwykle szybko. Być może wobec tego, że jest tam tak wiele biur, w jakich taki pecet sprawdza się znakomicie.

Miluśkooo2

Posty: 24

 
Wbrew pozorom to właśnie w stolicy mamy największy wybór używanych sprzętów komputerowych. Co ciekawe komputery poleasingowe w warszawie sprzedają się bardzo szybko. Być może dlatego, że jest tam tak wiele biur, w których taki pecet sprawdza się idealnie.

demon666

Posty: 5