Ile może kosztować komputer poleasingowy?

Ile może kosztować komputer poleasingowy?

Uparłam się w domu na stacjonarnego kompa. Co sądzicie o komputerach używanych, oczywiście od firm, jakie dają gwarancję na jakiś czas?

mniszek56

Posty: 7

 
Baliśmy się z mężem, iż komputer używany, który kupiliśmy dla córki nie będzie zbyt długo działał bez żadnej awarii. To poleasingowy komputer. Niemniej jednak ma go już dwa lata i nic się nie dzieje, jeśli chodzi o komponenty, albowiem w systemie zdążyła już namieszać sama.

Lupusx

Posty: 8

 
Ogólnie dell optiplex 780 nie jest drogi. A jak dla dziecka wydaje mi się, że jest wystarczający. My z mężem właśnie taki zakupiliśmy córce. Zarówno polecamy.

Ymooo2

Posty: 28

 
Kumpel działa na komputerach używanych. Nie narzeka. A ma je już ho ho. Z początku byłem sceptycznie nastawiony, lecz widać jest ok. Niektóre sklepy dają dość długą gwarancję, a to się w tej branży najbardziej chyba liczy.

Złoty

Posty: 24

 
Też noszę się z zamiarem zakupu dell optiplex 780. Fajny komputer do domu, gdy nie ma się jakichś dużych wymagań. Można na nim obejrzeć filmy, posłuchać muzyki i korzystać z internetu. Mnie wystarczy.

xTxS

Posty: 11

 
Swój dell optiplex 780 kupiłem u sprawdzonej firmy http://www.delllow.com. Nie służy zdecydowanie do gier, chyba żeby w nim dużo zmienić. Wszystko też zależy od zasilacza, jak będziesz miał słaby to nie zmienisz karty graficznej.

Po więcej informacji zapraszam na PW.

Rickooo

Posty: 22

 
Kumpel działa na komputerach używanych. Nie narzeka. A ma je już ho ho. Z początku byłem sceptycznie nastawiony, ale widać jest ok. Niektóre sklepy dają dość długą gwarancję, a to się w tej branży najbardziej chyba liczy.

R1P

Posty: 8