Free wifi w Białymstoku

Free wifi w Białymstoku

Skąd ściągnąć oprogramowanie do freehotspot? Jak wam się korzysta, jeżeli niewątpliwie korzystacie z tego projektu?

ZaNK3R

Posty: 7

 
Jak wybierzesz tę opcje maksymalną, to masz internet nawet do 2 Mb/s za darmo. Dokładnie można poczytać o freehotspot na ich stronie internetowej, ale ja też polecam i zapewniam, że jest to usługa za darmo.

Calusek34

Posty: 26

 
Tutaj można się zarejestrować https://www.freehotspot.eu/. Szybciutko dostajesz bezpłatny internet 0,5 Mb/s. Mnie się opcja freehotspot bardzo podoba. Polecam zacząć, bo im będzie nas więcej, tym lepiej oczywiście.

umberko3

Posty: 11

 
Masz zasięg gdziekolwiek. Freehotspot jest dla każdego, masz mobilny internet w mieście, pubie. Dla mnie to spora ulga, pomysł bardzo mi się podoba, więc popieram go i polecam innym, żeby się zdecydowali.

Nikuś23

Posty: 15

 
Jak uruchomisz swojego freehotspota to masz dostęp do internetu 1 Mb/s. Sam już korzystam z tej możliwości do jakiegoś czasu i nie widzę wad rozwiązania. Cieszę się, że można za darmo korzystać z internetu w zasadzie wszędzie :) Rejestrujcie się, rozbudowujmy społeczność :)

Nikuś23

Posty: 15

 
Uruchomiliśmy router freehotspot u siebie w pubie. Klienci są zadowoleni, natomiast ogólnie sieć rozrasta się nawet poza granicami miasta. Niesłychanie dobrze, takie inicjatywy przede wszystkim darmowe zawsze popierałem.

Fanatyk

Posty: 12

 
Świetnie bo widziałem, że freehotspot ma już konkretny zasięg. Wiadomo, że chodzi o to żeby społeczność była jak największa. Wtedy właśnie jest to mega funkcjonalne, dlatego też namawiam do rejestracji. Tym bardziej, że jest to oczywiście zupełnie za darmo. Wszystko zależne jest tylko i wyłącznie od naszych chęci, więc działajmy.

Hoteowo24h

Posty: 16

 
Też mi się podoba :) Razem z przyjaciółmi uruchomiliśmy freehotspoty i jesteśmy usatysfakcjonowani z działania tej usługi. Społeczność się rozrasta więc będzie coraz lepiej.

Klarka34

Posty: 18