Dobry serwis komputerowy

Dobry serwis komputerowy

Hej, jak znacie jakiś tani serwis laptopów, dobrze też gdyby działał online i w ramach usługi miał kuriera to dajcie znać.

jurecekk5

Posty: 12

 
Fajnie, dzięki za polecenie. Skontaktowałem się z nimi, już na dzień dobry dokonali wyceny i widać, że to tani serwis laptopów. Jestem zadowolony, bo sprzęt będę miał jeszcze w tym tygodniu w domu :)

zinger545

Posty: 11

 
Grunt to żeby nie czekać długo. Może być ok, bo tani serwis laptopów itd.. ale czeka się np. miesiąc. To mnie nie interesuje z wiadomych powodów.

Kuniarz

Posty: 14

 
Jeżeli chodzi o dobry skup laptopów, to wycenią ci sprzęt nawet prze telefon. Jest to bez wątpienia wycena wstępna i należałoby przy tej okazji spytać, o ile może się ona zmienić, żeby bez wątpienia potem nie było żadnych niedomówień ;) W moim przypadku wszystko prawie zgadzało się z początkowymi ustaleniami.

Marioleczka

Posty: 18

 
U mnie pieniążki za laptopa pojawiły się na koncie następnego dnia od sprzedaży :) Miałem akurat szczęście, że znalazłem niezwykle profesjonalnie działający skup laptopów, gdzie goście znają się na rzeczy i nie ma żadnych niedomówień. Z tego co wiem, kumpel był stratny w stosunku do wstępnej wyceny grubą kasę.

neimar10

Posty: 10

 
To skup laptopów, gdzie sprzedałem swój sprzęt http://komputerytopserwis.pl. Szybka wycena, która bardzo mi spasowała i kurier do domu.

dawid123

Posty: 12

 
Z tego co wiem to wyceniają przez telefon, albo na maila. Jak trafisz na dobry serwis to nie ma problemu, żeby ci wycenili na odległość. W sumie teraz większość skupów laptopów tak działa. Można zamówić lub oni sami kuriera i masz z głowy jeżdżenie. Dzięki temu my jako klienci mamy szersze pole manewru, a nie tylko w okolicy.

MsIp

Posty: 25