Komputery bezwentylatorowe

Komputery bezwentylatorowe

Dzień dobry.

Jestem zainteresowany komputera pasywnego, natomiast absolutny brak doświadczenia w tym zakresie to olbrzymi powód do zmartwienia. Zasugerujcie mi coś lub dajcie jakieś rady.

merylk67

Posty: 18

 
Hej. Wiele razy słyszałem o tym, czym są i jakie zalety posiadają miniaturowe komputery. W końcu postanowiłem sprawdzić to w sklepie. Zaoferowano mi ciekawy model miniaturowego komputera, który ostatecznie nabyłem? Czy się sprawdził?

Jeszcze go testuję, ale póki co jest znakomity!

22elzo

Posty: 27

 
Dzień dobry. Osobną grupę produktów, które coraz częściej są kupowane stanowią mini komputery. Wiem to po swoim przykładzie, bowiem byłem zdecydowany właśnie na nabycie takiego urządzenia. Nie żałuję, bo mogę przyznać, że nawet zaoszczędziłem i w pełni polecam takie wyjście.

chchiyan

Posty: 23

 
Witam.
Moje poszukiwania nettopów przemysłowych zakończyły się wówczas, gdy trafiłem na http://www.mini-komputery.pl. Propozycja, która odszukała się na tej stronie internetowej zainteresowała mnie, a w następnej kolejności ceny spełniły moje oczekiwania. Realizacja takiego zamówienia, pomimo, że jest ono nietypowe, została podjęta błyskawicznie.

Rico

Posty: 21

 
Cześć. Do specjalistycznych zastosowań potrzebne były mi komputery przemysłowe, nad jakich wyborem wahałem się dość długo. W końcu inwestowałem w nie dziesiątki tysięcy zł, więc nie mogłem podjąć spontanicznej decyzji.

egerdi

Posty: 22

 
Witam.

Do tej pory moje poszukiwania komputera, który byłby w stanie spełnić moje oczekiwania nie szły mi zbyt dobrze. Wszystko się zmieniło, gdy trafiłem na http://www.mini-komputery.pl, gdyż w mgnieniu oka wybrałem tam swój wymarzony sprzęt.

Z perspektywy czasu (pół roku) mogę polecić z pełną odpowiedzialnością.

HalskiPol

Posty: 25

 
Cześć. Jako właściciel sklepu komputerowego mogę przyznać, że komputery biurowe są przedmiotem zainteresowania niezwykle dużo klientów, którzy są zarówno właścicielami firm, jak i… osobami prywatnymi. Sprzedaż takich komputerów idzie mi niezwykle dobrze pomimo ich średnich parametrów.

Liner444

Posty: 20

 
Cześć, tu Łukasz. Interesowały mnie od dłuższego czasu komputery bezwentylatorowe. Martwiłem się, jak będą sobie radzić przy temperaturach 30 stopni i więcej, ale okazało się, że niepotrzebnie. Są zbudowane w taki sposób, że temperatura jakoś specjalnie nie wzrasta, a podzespoły nie wariują.

uiids

Posty: 44