Strona główna > Elektroniczny sprzęt > Netbooki > Serwis laptopów Dell

Serwis laptopów Dell

Serwis laptopów Dell

Hej, mam problem ze odnalezieniem gości dokładnie serwisu laptopów Sony Vaio. Jak moglibyście polecić kogoś, dzięki olbrzymie.

Worms

Posty: 5

 
W moim wypadku natknąłem się już dwa razy na niezłych pseudofachowców odnośnie serwisu laptopów Asus. Tak szukałem taniego serwisu, natomiast przecież nie za darmo. Trzeba uważać, gdzie oddaje się sprzęt do naprawy, znać procedury takich usług, żeby się nie przejechać. Nieznany serwis choćby za darmo :) odpada.

Worms

Posty: 9

 
U mnie jest chyba płyta główna do wymiany, więc potrzebuję takiego fachowego serwisu laptopów Dell. Nie miałem pojęcia, iż jest taki kłopot ze odnalezieniem wiarygodnego usługodawcy. Jak się nie uda, zostaje mi skup ;)

wiesław11

Posty: 11

 
Jak potrzebujecie porządnych gości od wymiany układu BGA to polecam ten serwis laptopów Asus i nie tylko tych modeli https://www.youtube.com/watch?v=VOQQofqBPs8. Na filmiku widać, iż to profesjonaliści, sam korzystałem z usługi mogę gorąco polecić :)

bruklin187

Posty: 7

 
Mają wiele pozytywnych opinii i dlatego też skorzystałem z tego serwisu laptopów Samsung. Poza tym nie są drodzy w porównaniu z innym serwisami. No i dają długie gwarancje.

edyta123

Posty: 7

 
Jak potrzebujesz tylko czyszczenia, możesz zrobić to sam :) Generalnie we wszystkich serwisach laptopów Lenovo ci to zrobią. Zawsze może być to twój pierwszy raz i będziesz miał oszczędności :)

Nikusinski23

Posty: 22

 
Świetne miejsce, jeśli pragniesz mieć pewność, iż oddadzą ci sprawnego, naprawionego laptopa. Pomogli już parę razy, więc też z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis laptopów Toshiba.

21gregorek

Posty: 10