Gdzie można kupić takie filtry?

Gdzie można kupić takie filtry?

Dzień dobry.

Chcę kupić filtr prywatyzujący. Które jest skuteczność jego działania?

Należałoby inwestować?

bertys

Posty: 19

 
Cześć.

Poszukiwałem sposobu, który pozwoli mi na zachowanie resztek prywatności podczas mojej pracy w biurze. Umożliwiły mi to dopiero filtry prywatyzujące, które w gigantycznym stopniu ograniczają kąty widzenia do około 60 stopni. Bez nich ciągle miałem wrażenie, że ktoś podgląda i obserwuje to, co robię na komputerze podczas wykonywania w rzeczywistości obowiązków służbowych.

looque66

Posty: 23

 
Witam serdecznie. Znajomy ostatnio polecił mi filtry prywatyzujące. Przymierzam się do ich wykorzystania, bo wydaje mi się, że mogą okazać się skuteczne.

Czytałem też dużo pozytywnych opinii na ich temat.

Fisheeer34

Posty: 28

 
Witam serdecznie.

Niedawno wybierałem filtr prywatyzujący 3M, ale zawsze wydawało mi się, iż mogę go zastosować jedynie na nowoczesnych monitorach. Nic bardziej mylnego, bowiem ostatnio zastosowałem go w starym monitorze CRT i zastanawiam się nad laptopem.

Wimner56

Posty: 25

 
Cześć.

Niejednokrotnie zdarza mi się korzystać z laptopa w kawiarniach, restauracjach oraz galerii handlowej. Czuję się niezbyt komfortowo, gdy ktoś zagląda mi w dokumenty.

Receptą i rozwiązaniem mojego problemu okazały się filtry prywatyzujące 3M, które chronią przed taką możliwością i są skuteczne.

hazi32

Posty: 17

 
Witam.

Zabezpieczenie ekranu przed kradzieżą informacji od zawsze było moim priorytetem. Jestem o wiele spokojniejszy, gdy stosuję na swoim komputerze filtr prywatyzujący, który jest gwarantem mojej prywatności i bezpieczeństwa danych, z których korzystam.

Kopah

Posty: 21

 
Witam serdecznie.

Niedawno wybierałem filtr prywatyzujący 3M, lecz zawsze wydawało mi się, że mogę go zastosować tylko na nowoczesnych monitorach. Nic niezwyklej mylnego, albowiem ostatnio zastosowałem go w starym monitorze CRT i zastanawiam się nad laptopem.

Fiszerek3

Posty: 30

 
Witam, nazywam się Rafał. Niegdyś zdawało mi się, że nigdy nie będą mi potrzebne filtry prywatyzujące, ale myliłem się. Częste podróże samolotem i pociągiem wymusiły konieczność zrealizowania takiego zakupu.

Ananasek4

Posty: 32

 
Dzień dobry.

Miesiąc temu zakupiłem filtr prywatyzujący 3M, który został wykorzystany w moim laptopie z matrycą LED. Początkowo miałem trudności z wyborem, bowiem to dla mnie czarna magia, ale dałem radę.

Marioleczka

Posty: 25

 
Hej.
Częstokroć pracuję w miejscach publicznych, gdzie używam laptopa. Ostatnio kolega polecił mi filtry prywatyzujące i muszę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić – to się sprawdza! Jeśli cenicie sobie prywatność to weźcie pod uwagę takie rozwiązanie.

Domeczek2

Posty: 33