Obsługa informatyczna firm w Zgierzu, kto się zajmuje?

Obsługa informatyczna firm w Zgierzu, kto się zajmuje?

W mojej firmie od pewnego czasu szukamy oszczędności i postanowiliśmy zaoszczędzić na informatyku. Czy zdalna obsługa informatyczna w Zgierzu ma sens i jest w stanie zastąpić etatowego informatyka?

Złoty

Posty: 15

 
Decyzja jest w Twoich rękach ale ja posłuchałbym poprzednich rad i nie decydował się na zatrudnianie informatyka. Informatyk w wielu sytuacjach to jedynie dodatkowy koszt dla firmy a bardzo łatwo można go zastąpić. Jeżeli nie posiadasz wielu stanowisk to w zupełności wystarczy Ci zdalna obsługa informatyczna.

EpIon7

Posty: 21

 
Moim zdaniem zdalna obsługa informatyczna firm w Zgierzu to znakomite rozwiązanie dla Ciebie jeżeli nie posiadasz w firmie mnóstwo komputerów. Obsługa informatyczna to niemniej jednak bardzo szeroki zakres usług, który w Twojej sytuacji z pewnością Ci wystarczy i będziesz z niego niesamowicie zaspokojony.

Biudzibudzio

Posty: 34

 
Osobiście odradzam Ci zatrudnianie etatowego informatyka na samym początku Twojej działalności. Moim zdaniem całkowicie mija się to z celem i na pewno będzie niepotrzebnym wydatkiem. Jeżeli nie masz wielu komputerów to obsługa informatyczna z zewnątrz powinna Ci na samym początku w zupełności wystarczyć.

sethe

Posty: 17

 
Decyzja w tej sprawie należy oczywiście do Ciebie niemniej jednak jeżeli mogę Ci coś doradzić to nie zatrudniałbym informatyka na pełen etat. Będzie to moim zdaniem w Twojej sytuacji jedynie wyrzucanie pieniędzy w błoto i nie przyniesie wymiernych korzyści.

Pacothelllucia

Posty: 13

 
Osobiście nie wiem czy w Twojej sytuacji faktycznie istnieje jakikolwiek sens zatrudniania etatowego informatyka. Moim zdaniem przy tak małej liczbie stanowisk wystarczy jedynie zdalna obsługa informatyczna firmy, która jest znacznie tańsza.

Pepkoo2

Posty: 20

 
Osobiście jeżeli chodzi o obsługę informatyczną firm w Zgierzu to najbardziej polecam Ci firmę z której sam korzystam czyli: http://www.golkom.pl.

roudee

Posty: 32

 
Odkąd wprowadziłem do swojej firmy obsługę informatyczną z zewnątrz zaoszczędziłem rzeczywiście mnóstwo pieniędzy. Dodatkowo nie zauważyłem kompletnie żadnych różnic w porównaniu do sytuacji w której to samodzielnie zatrudniałem informatyka. Moim zdaniem usługa ta to prawdziwy strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o małe firmy.

Hoteowo24h

Posty: 12

 
Sam z obsługi informatycznej firm w Zgierzu korzystam już od bardzo długiego czasu i osobiście nie wyobrażam sobie prowadzenia firmy bez tego. Dzięki tej usłudze jestem spokojny, że w razie problemów technicznych zostaną one szybko rozwiązane.

tigra32

Posty: 17

 
Osobiście odradzam Ci zatrudnianie etatowego informatyka na samym początku Twojej działalności. Moim zdaniem całkowicie mija się to z celem i na pewno będzie niepotrzebnym wydatkiem. Jeśli nie masz dużo komputerów to obsługa informatyczna z zewnątrz winna Ci na samym początku w zupełności wystarczyć.

Teqri

Posty: 26