Znacie jakieś dobre Filtry prywatyzujące 3M

Znacie jakieś dobre Filtry prywatyzujące 3M

Cześć. Biorę pod spostrzeżenie kupno filtra prywatyzującego 3M, natomiast moje wątpliwości dotyczą m.in. przekątnej ekranu i jego typu.

Pomóżcie!

Kowalski

Posty: 23

 
Cześć,

Niejednokrotnie doskwierało mi, gdy chciałem się zalogować np. do banku, a siedzący obok pasażer nie pozwalał mi na to, gdyż non stop śledził moje działania na komputerze. Było to niezmiernie denerwujące do czasu, gdy odkryłem filtry prywatyzujące 3M, które są dokładne i dają większą swobodę.

Walentyy45

Posty: 37

 
Cześć.

Niedawno zaobserwowałem, że nie mogę dostrzec w fast-foodzie tego, co znajomy robi na komputerze. Szybko wytłumaczył mi, że to zasługa filtra prywatyzującego, który ogranicza kąt widzenia, bowiem ceni on sobie prywatność. Zawsze chciałem coś takiego mieć, ale… myślałem, że taki produkt nie istnieje.

Jestem bardzo zadowolony z jego zastosowania!

Kruczek23

Posty: 37

 
Cześć. Wiele osób niewielką wagę przywiązuje do bezpieczeństwa własnych danych, choć jest to kluczowa kwestia. Podczas pracy w publicznych miejscach postanowiłem w związku z ochroną prywatnych danych filtry prywatyzujące, dzięki którym nikt z boku nie podejrzy, co robię na komputerze. Wydaje mi się to dobrym rozwiązaniem, gdy coraz częściej słyszymy o takich kradzieżach.

Hihekt56

Posty: 24

 
Hej. Stosunkowo niedawno musiałam wybrać filtry prywatyzujące 3M, jakie szef postanowił zastosować w notebookach w naszej firmie. Wszystko w związku z faktem, iż nastąpiła kradzież informacji z jednego z komputerów.

Trafiłam wówczas na sklep http://www.toptechnology.pl, który był strzałem w dziesiątkę, bo pomógł mi nieco zmodyfikować zamówienie, gdyż asortyment nie do końca odpowiadałby naszemu sprzętowi.

Humneeee

Posty: 24

 
Cześć,

Niejednokrotnie doskwierało mi, gdy chciałem się zalogować np. do banku, a siedzący obok pasażer nie pozwalał mi na to, bowiem non stop śledził moje poczynania na komputerze. Było to bardzo denerwujące do czasu, gdy odkryłem filtry prywatyzujące 3M, które są skuteczne i dają większą swobodę.

Mariia

Posty: 19

 
Hejka. Nigdy nie wyobrażałam sobie, że na komputer będę nakładać jakiś specjalny filtr, dzięki któremu kąty widzenia ekranu będą ograniczone. Teraz uważam to za konieczność podczas podróży służbowej. Opracowuję znaczące dokumenty, więc nikt nie ma prawa mi przeszkadzać i znać ich treści!

Pomaga mi w tym właściwy filtr prywatyzujący.

Okolicc34

Posty: 19

 
Hejka. Nigdy nie wyobrażałam sobie, iż na komputer będę nakładać jakiś specjalny filtr, dzięki któremu kąty widzenia ekranu będą ograniczone. Dzisiaj uważam to za konieczność podczas podróży służbowej. Opracowuję znaczące dokumenty, więc nikt nie ma prawa mi przeszkadzać i znać ich treści!

Pomaga mi w tym właściwy filtr prywatyzujący.

Axer19

Posty: 22

 
Cześć.
Niejednokrotnie stałem się ofiarą osób, które po prostu lubią obserwować, co ktoś inny robi na komputerze. Po długim czasie niekomfortowej pracy w takich warunkach postanowiłem coś zmienić, a wówczas trafiłem na propozycję zakup filtrów prywatyzujących 3M. Nie mogę się nadziwić, że rozwiązanie mojego problemu było takie proste.

Duzydom

Posty: 27

 
Hejka. Nigdy nie wyobrażałam sobie, że na komputer będę nakładać jakiś specjalny filtr, dzięki któremu kąty widzenia ekranu będą ograniczone. Obecnie uważam to za konieczność podczas podróży służbowej. Opracowuję istotne dokumenty, więc nikt nie ma prawa mi przeszkadzać i znać ich treści!

Pomaga mi w tym właściwy filtr prywatyzujący.

Alfonsik5

Posty: 37