japońskie monitory iiyama

japońskie monitory iiyama

Poszukuję monitorów dotykowych POS, gdzie kupię dobre jakościowo? To muszą być specjalne monitory do obsługi klienta w restauracji, które będą odporne na zanieczyszczenia.

miko_poz

Posty: 17

 
Powiem szczerze, że sam chcę kupić nowy monitor, ale w ogóle nie wiem na jakie parametry zwracać uwagę. No na pewno na cale, tyle wiem, ale co dalej? Na co patrzeć, żeby kupić dobrą rzecz?

azbee

Posty: 28

 
Jeśli chodzi o monitory z dostępem do czujnika oświetlenia to ja polecam produkty japońskie, choćby marki IIYAMA - iiyama.com. Sam używam takiego sprzętu i jeszcze nie miałem żadnych problemów. Bardzo dobre parametry, ale też sama estetyka monitorów może się podobać.

Black_Riot

Posty: 20

 
Mnie by interesował monitor do tysiąca złotych, a jakby się dało to najlepiej do pięciuset złotych. Ciekaw jestem jakiej marki rzeczy są najtrwalsze, macie jakieś doświadczenia?

kadajo

Posty: 26

 
Sam zaczynam się trochę bawić w grafikę komputerową i widzę, że ten monitor co mam aktualnie to mi już powoli nie styka ;P Jednak przydałoby się coś o lepszych parametrach, lepszym kontraście itd. ;/ a to się wiąże z kosztami.

wimerr98

Posty: 25

 
Trudno mi coś doradzić, ja to mam normalny monitor w laptopie ;P I taki mi w zupełności wystarcza. Prędzej myślę o dokupieniu głośników bo te z komputera są takie sobie.

yetsize22

Posty: 19

 
Witaj, sam mam podobny problem, też szukam dobrego modelu, ale zupełnie nie wiem na co patrzeć...na jakie marki i w ogóle.

Cronxxx

Posty: 45