Organizacja osiemnastek

Organizacja osiemnastek

Dobry klub z możliwością wynajęcia pod imprezę urodzinową – jaki polecacie? Szykuje mi się naprawdę duża impreza z okazji osiemnastki, może się okazać, że przyjdzie nawet ponad setka ludzi. Gdzie ogarniają na dobrym poziomie takie eventy?

marionnn

Posty: 6

 
Nawet nie wiem gdzie się teraz Warszawa bawi, ale klubów jest multum i pewnie większość ma w ofercie coś takiego jak organizacja imprez. Trzeba by pochodzić po stronach, popytać gdzie ile chcą i za jaki zakres obsługi, żeby potem nie było niedomówień.

azbee

Posty: 28

 
Mi się kawalerski kumpla szykuje i tak się składa, że to ja będę wszystko organizował. Biorę pod uwagę kilka możliwości, na pewno wynajęcie sali w jakimś klubie w Wawie, ale też opcja z wyjazdem za granicę jest ciekawa. Na pewno byłby chłop mega zaskoczony..ale to są koszty.

piehoot

Posty: 15

 
Fajnie byłoby zrobić większą imprezkę z okazji mojej nadchodzącej dwudziestki....starość, naście odchodzi w niepamięć. Mam już kilka klubów na oku gdzie wiem że trzymają dobry poziom obsługi na któryś się w końcu za jakiś czas będe musiał zdecydować.

Marko

Posty: 6

 
Nie mam doświadczeń z żadnym lokalem więc nie poradzę. Mój starszy brat chciał kiedyś swoje urodziny zrobić gdzieś na mieście, ale w końcu wybrał opcję wyjazdową nad morzem i też ludzie dobrze to wspominają. Zawsze jest to jakaś odmiana, żeby na balety się wybrać poza miasto.

wiesław11

Posty: 7

 
Dobrą ofertę ma Deseo jeśli chodzi o organizację imprez. Mój braciszek robił u nich swój kawalerski, a ja niedawno 18 tkę. Mieliśmy DJ, barmana, był też ochroniarz który w sumie nawet się przydał, bo jednego gościa trzeba było uspokoić, po alkoholu zaczął mu się agresor włączać. Jakby ktoś rezerwował u nich salę to powołajcie się na mnie, ponoć mają bonusy dawać, tak mi w każdym razie powiedzieli jak opłacałem.

duszeniec

Posty: 12

 
Tak się zastanawiam nad wynajęciem lokalu na swoje urodziny ale nie wiem na ile będzie mnie na to stać...a bardziej rodziców. Już wstępnie ze starszymi gadałem i do 1000 zł są w stanie wyłożyć. Za to już coś się wynajmie?

Kitas

Posty: 10

 
No teraz dużo ludzi robi imprezy w klubach. U mnie w klasie to już 3 osoby się zapowiedziały że będą na 18 tkę zapraszać do lokalu. Jeszcze nazw nikt nie zdradzał, ale sądząc po nich to raczej będą lepsze miejsca – na bogato ;)

Cronxxx

Posty: 45

 
Jak już będę robił 18 tkę to raczej nastawiam się na to, że z kimś uda mi się dogadać i wynająć lokal we dwójkę. Mam ziomka który mniej więcej w podobnym okresie ma urodziny więc może się uda z nim zarezerwować jakiś klub. Zawsze to taniej i też łatwiej zapełnić salę ludźmi.

Invar4

Posty: 18

 
Dużo jest takich miejsc w WWA gdzie można imprezę na fajnym poziomie zorganizować. Jak szukałem u siebie na wiosce czyli w Legionowie to już było dużo gorzej...także zazdroszczę.

pzkpv

Posty: 17