magia miłosna ??

magia miłosna ??

Pomóżcie :( Już chyba tylko magia miłosna mi pozostała, żeby Łukasz wrócił do mnie :( Znacie jakiegoś dobrego wróżbitę?

fertuś45

Posty: 4

 
Dziewczyny to po prostu działa. Wystarczyły uroki :) Spętanie miłosne to super sprawa. Już na drugi dzień rozmawiałam z Michałem, a z dnia na dzień jest coraz lepiej. Sam dzwoni i już kilka razy usłyszałam słowa, iż kocha i iż nie wyobraża sobie życia beze mnie.

Boss

Posty: 12

 
A jak to wygląda od technicznej strony. Czy to od razu działa? Czy zawsze taki rytuał wygląda tak samo? Pomyślałem, iż może dzięki magii miłosnej mógłbym odzyskać swoją dziewczynę. Napiszcie, proszę.

ernolo

Posty: 10

 
Moja mama od zawsze korzystała z porad wróżbitów. Miała nawet jednego, do którego chodziła grubo ponad 7 lat i to właśnie on pomógł jej magią miłosną. Nie boję się pójść i zamówić urok spętania miłosnego, ale zastanawiam się, czy nie poczekać jeszcze trochę i dobrze poznać drugą połowę, żeby później nie żałować, jak on się zakocha, a je nie :)

Booss23

Posty: 3

 
Korzystałam z odczynianie klątw, albowiem uroki rzucone na mnie nie pozwalały mi żyć zwyczajnie. Nic mi się w życiu nie udawało. Czego sobie nie zaplanowałam, to się po prostu nie udawało. Dopiero wróżbita pomógł mi stanąć na nogi, a teraz to nawet mam już narzeczonego. Ludzie nie wierzą, albowiem myślą, iż to bajki, a to prawda :)

mniszko

Posty: 10

 
Napisz koniecznie, bo moja sytuacja jest podobna do Twojej znajomej. Mnie też udało się powrócić do byłego. Uroki spętania miłosnego działają, tylko że mało ludzi temu wierzy.

Dziadek

Posty: 20

 
No u mnie to raczej chodziło o odczynianie klątw. Niemniej jednak poszło dość prędko. Wróżbita zdjął uroki i teraz czuję się o wiele lepiej. Widać poprawę. Jestem szczęśliwy i nie martwię się tak panicznie o przyszłość, jak to było uprzednio.

serwus

Posty: 9

 
Najpierw zastanów się, czy na pewno ją kochasz, albowiem jak już skorzystasz z uroków, a dokładnie spętania miłosnego, to ona na pewno się w Tobie z powrotem zakocha i szkoda byłoby, gdybyś drugi raz ją zranił. Taka magia działa. Wiem z własnego doświadczenia :)

Trener

Posty: 4

 
Korzystałam z odczynianie klątw, bo uroki rzucone na mnie nie pozwalały mi żyć normalnie. Nic mi się w życiu nie udawało. Czego sobie nie zaplanowałam, to się po prostu nie udawało. Dopiero wróżbita pomógł mi stanąć na nogi, a teraz to nawet mam już narzeczonego. Ludzie nie wierzą, bo myślą, że to bajki, a to prawda :)

Pipolek3

Posty: 26

 
Jeśli chodzi o magię miłosną, to tylko tutaj http://www.ezopark.com. Korzystałam i udało się, za co jestem teraz bardzo wdzięczna. Życie w końcu zaczęło mnie satysfakcjonować.

Lupusx

Posty: 7