Fancy, szukam ?

Fancy, szukam ?

Fajnie byłoby iść na koncert jakiejś gwiazdy z lat 80-tych, 90-tych. Na stronie czytałam, że Fancy wciąż się udziela. Wiecie coś na temat? Jak tak, to piszcie i dzięki.

DaNceR

Posty: 6

 
Też uważam, że Fancy należy się szacunek, tym bardziej, że nadal dalej koncertuje i nie unika koncertów w Polsce. Czekam, aż ukaże się info o koncercie u nas. Na pewno pojadę. Pozdrawiam.

Zlomex

Posty: 20

 
Już dziś kupiłabym bilety, gdybym dowiedziała się, że ma być u nas koncert Fancy. Kocham jego dorobek. To moje czasy młodości, do których często wracam, słuchając muzyki. Jak będzie, to jadę na 100%.

camwe22

Posty: 22

 
No tak Fancy urodził się w 1946 roku. To już ma swój wiek, jak to się mówi. Ale muzyka i koncerty go odmładzają. Tak jest, jak ktoś ma pasję to wciąż czuje się młody. Może to i dobry przykład dla nas wszystkich.

345_14

Posty: 13

 
Na tej stronce można znaleźć aktualne dane o koncertach Fancy http://www.fancy.info.pl. Wszędzie informacje mogą być przekłamane, to jest impresariat, więc jest rzetelnie. Poza tym to nie wiem, co z jego koncertem, czy coś planuje. Chyba był w tamtym roku?

ernest00

Posty: 17

 
Och ten kochany Fancy. Tyle się o nim mówiło kiedyś i słuchało jego muzyki. Na koncercie nigdy nie byłem. Ale wiem, że w Polsce bywał dość często. Pamiętam wszystkie jego przeboje, kiedyś można powiedzieć, ze byłem jego fanem. Później wszystko poszło w zapomnienie. No cóż, jak będzie okazja, to może wybiorę się na jego koncert. Pozdrawiam wszystkich.

Miluśkooo2

Posty: 13

 
Nie wiedziałam, że Fancy daje jeszcze udziela się na koncercie. Nie siedzę na bieżąco w temacie, niemniej jednak dużo gwiazd z lat 80-tych ciągnie swoją sceniczną karierę. Natomiast Fancy zaczynał jak nie był już taki młody, miał chyba ponad 40 lat, nie urażając nie ulega wątpliwości 40-latków.

GGregbard

Posty: 10

 
Ten gość zasługuje na wielkie słowa uznania. Fancy był nie raz w Polsce i zawsze miał pełną publikę. U nas ma dużo swoich fanów.

Lopez58

Posty: 11

 
Fancy koncertuje i to po wszystkich kontynentach. Ma facet krzepę. Zaczynał, gdy ja byłem młody i niezmiernie mi się wówczas podobał. Teraz nawet nie wiem, jak wygląda.

Hihi_WWW

Posty: 19

 
Fancy był dużo razy w Polsce. Nigdy jednak nie byłem na jego koncercie. Jak teraz by był to chętnie kupię bilety, zbiorę starą ekipę i pojedziemy. Takie imprezy zawsze mi się podobały. Z tego co wiem, to cieszy się nadal ogromną popularnością. Też zawsze mi imponował. Kiedyś po prostu była inna muzyka.

miko_poz

Posty: 17