Boney M, szukam ?

Boney M, szukam ?

Hej, słyszałem, iż będzie w tym roku przyjedzie do nas Boney M. Ciekaw jestem w którym składzie.

Wiecie coś na temat biletów?

Uroczy Boys

Posty: 14

 
Boney M był już w Polsce masę razy. Teraz koncertuje wszędzie. W zeszłym roku też był u nas. Podeszłam troszkę sceptycznie do ich koncertu z racji składu, który zmienia się jak w kalejdoskopie. Lecz bardzo miło mnie zaskoczyli. W sieci można poszukać jak teraz wygląda najnowszy skład i kiedy dokładnie będą ich koncerty u nas.

Kitas

Posty: 14

 
Bardzo podoba mi się jak teraz grają Boney M. Wybieram się na ich koncert w listopadzie do Sopotu. Też zapraszam, zapewne będzie ekstra zabawa.

Lupusx

Posty: 18

 
Zawsze podobały mi się przeboje Boney M. Ich muzyką zaraziła mnie moja mama. Na wszystkich imprezach, które organizuję zawsze puszczam znane kawałki. Spodobały się moim znajomym. Zaraziłam ich muzyką z lat 70-tych i wspólnie się przy niej bawimy.

Nanotech

Posty: 26

 
Jak czytałam gdzieś na stronie Boney M lubi koncertować w naszym kraju. Ja też zawsze weselę się na ich występy u nas. Kolejny koncert będzie z okazji andrzejek.

Black_Riot

Posty: 21

 
My już jesteśmy po zakupie biletów na koncert Boney M. Żałujemy, że to już nie ten sam skład. No ale cóż. Wcale nie jest tak źle z tym jaki jest teraz. Na koncertach jest tak samo dużo ludzi i wszyscy świetnie się bawią przy znanych hitach. Pozdrawiam wszystkich, którzy w listopadzie też się wybierają na ich koncert.

090913123

Posty: 16

 
Osobiście uważam, iż koncerty Boney M to już nie te same koncerty. Gdy miałam okazję być na jednym z takich, strasznie żałowałam. Nie wiem tak rzeczywiście kto był ze starej ekipy, uważam, iż nie było tam nikogo:( Muzyka niczego sobie, ale to już nie to samo.

tigra32

Posty: 16

 
Osobiście uważam, że koncerty Boney M to już nie te same koncerty. Gdy miałam okazję być na jednym z takich, strasznie żałowałam. Nie wiem tak naprawdę kto był ze starej ekipy, uważam, że nie było tam nikogo:( Muzyka niczego sobie, ale to już nie to samo.

Umber45

Posty: 18

 
Jeżeli chodzi o najbliższy koncert Boney M to odbędzie się u nas 28 listopada w Sopocie. Tu jest aktualna strona z informacjami o zespole, gdzie można nabyć bilety na koncert http://www.boney-m.pl. Pozdrawiam i życzę wszystkim fanom wybornej i niezapomnianej zabawy.

Acclaim

Posty: 19

 
Jesteśmy zachwyceni, iż będzie koncert Boney M. Już mamy bilety. Kilka lat wstecz też byliśmy i nie żałujemy. Dzisiejszy skład już tak nie zadowala, lecz muzyka jest ok. Kiedyś to były czasy.

MsIp

Posty: 25