In-Grid, poszukuję ?

In-Grid, poszukuję ?

Ciekawe czy będą w tym roku jakieś fajne występy znanych gwiazd. Idzie lato, mnie zależy na In-Grid. Widziałam w telewizji jej koncert, fajnie śpiewa. W moim stylu.

Pzengota

Posty: 8

 
Tu jest stronka o In-Grid, aktualne koncerty i informacje http://www.ingrid.pl. Fani piosenkarki nie martwcie się, tego roku będzie u nas.

Będzie fajnie jak zawsze.

Bialy_Wilk

Posty: 18

 
Śledzę działania In-Grid i jestem pod wielkim wrażeniem jej talentu. Osobiście niekoniecznie lubię francuskie piosenki, ale akurat w wykonaniu tej wokalistki mogę słuchać ich bez końca.

Pamooko

Posty: 12

 
A ja lubię jak śpiewa In-Grid. Taki styl bardzo mi się podoba, a akurat ona robi to bardzo dobrze. Słyszałam, że lubi koncertować w Polsce. Pewnie dlatego często u nas bywa. Na niektórych stronach trochę z niej drwią. Bardzo mi się to nie podoba. Na koncert się wybieram i namawiam wszystkich.

Fstachu44

Posty: 27

 
To ekstra, że znowu będzie koncert In-Grid w Polsce. Osobiście ta piosenkarka leży w moich muzycznych gustach. Kocham się we wszystkim co francuskie.

żabka45

Posty: 10

 
To ekstra, iż znowu będzie koncert In-Grid w Polsce. Osobiście ta piosenkarka leży w moich muzycznych gustach. Kocham się we wszystkim co francuskie.

vokalek

Posty: 33

 
Hej, jak będzie koncert In-Grid to z całą pewnością na niego pojadę. Piosenkarka to moc energii na scenie. Takich koncertów to się nie zapomina. A jeśli chodzi o francuską piosenkę to nie widzę innych fajnych artystek, które mogłyby zająć jej miejsce. Takie francuskie klimaty bardzo mi odpowiadają.

PucH2

Posty: 14

 
Witam wszystkich, którzy kochają In-Grid. Jej dorobek i koncerty są cudowne. Jestem kobietą, więc być może mam takie zdanie. Ale wielu moim kolegom też przypadła do gustu ta włoszka śpiewająca po francusku.

Lupusx

Posty: 15

 
Bez różnicy na to skąd pochodzi In-Grid śpiewa świetnie. Tego nie można podważać. Wiem, że są jej krytycy. Ale mnie to ani ziębi ani parzy. Bo lubię taką muzykę i podoba mi się to, jak ona wykonuje swoje utwory. Polacy to dziwny naród, sami przed sobą musimy to przyznać. W to lato może będą u nas gościła kolejny już raz.

090913123

Posty: 16