Zespol na wesele

Zespol na wesele

Kochani, kto u was grał na weselu? Przyjęcie będzie w Małopolsce, także najlepiej jakby kapela była gdzieś z okolicy. Może być Dj jeśli jest dobry, nie mam tutaj musu z narzeczoną że to koniecznie musi być jakiś duży zespół. Maksymalnie jesteśmy w stanie przeznaczyć na obsługę 2000 zł, raczej nie więcej.

oliwka

Posty: 7

 
Ciężko kogoś podpowiedzieć. Najlepiej to pytać pocztą pantoflową i się dowiadywać. Wiem, że moja znajoma wzięła na wesele tę samą kapelę co grała na weselu jej siostry, byli sprawdzeni w akcji także człowiek wiedział jakiś zabaw i jakiej muzyki się spodziewać i ile to wszystko łącznie wyjdzie cenowo.

Facio

Posty: 3

 
Sama mam z narzeczonym podobny dylemat. Kompletujemy usługodawców na wesele i o ile fotografa i kamerzystę już mamy, lokal mamy, tak z zespołem jest problem. Sporo firm ma terminy zajęte, naprawdę można się zdziwić, bo nawet w październiku wcale nie jest tak łatwo trafić z wolnym miejscem.

Fanatyk

Posty: 6

 
Mi się wesele nie szykuje, ale moja kuzynka mnie zaprasza do siebie na sierpień. Z tego co mówiła to mają mieć didżeja i w sumie ciekawe jak to wyjdzie. Akurat na weselu z didżejem to się jeszcze nigdy nie bawiłam. Na 100 dniówce mieliśmy gościa za konsoletą za to i było całkiem okej.

miko_poz

Posty: 16

 
Dużo od zespołu zależy na weselu. Jedzenie musi być dobre, obsługa sympatyczna a wódka zimna, ale jeśli kapela gra słabo, albo gra mało a częściej siedzi przy stole to trudno wtedy mówić o tym, że wesele się udało.

Laleczka

Posty: 11

 
Myśmy zamawiali na wesele dj-a i wyszło fajnie. Choć nie ukrywam, że miałem trochę wątpliwości, szczególnie że rodzice bardziej namawiali na zespół i to w sumie na swoich znajomych ;P Ale postawiliśmy z żoną na swoje. U nas grali panowie ze stronki weselegram.pl. Profesjonalne podejście, dojechali na miejsce bezproblemowo, na czas, choć mieli spory kawałek. Muzyka z dobrym nagłośnieniem, nie było jakiś sprzężeń czy innych problemów, dźwięk brzmiał czysto i długo...do 5-6 rano jeśli dobrze pamiętam.

bartek33

Posty: 10

 
Z fotografa, z kamerzysty to jeszcze można zrezygnować przy weselu żeby trochę zmniejszyć koszty ale już z muzyki to ciężko byłoby zrezygnować. Ja akurat miałem to szczęście że mój braciszek ma swój zespół to nam za darmo całe przyjęcie obsłużyli – to był ich prezent dla nas.

orange777

Posty: 12

 
Najgorzej to jak muzyka jest mało zróżnicowana na weselu. Ostatnio u kolegi jak byłem to grali głównie takie stare hity w stylu – parostatkiem w piękny rejs, gdzie się podziały tamte prywatki i tak dalej. Brakowało trochę nowszego dance, disco czy czegoś w tym stylu i młodzi się przez to średnio bawili.

Posty: 11