Znacie kogoś o pokazów akrobatycznych ?

Znacie kogoś o pokazów akrobatycznych ?

Co sądzicie na temat pokazu w wodzie mam talent? Ta artystka występuje na imprezach plenerowych. Myślałem o czymś takim.

leeoon

Posty: 9

 
Też myślałem o tych pokazach cyrkowych. W sumie to rzeczywiście dobry pomysł, by na takiej imprezie wystąpiła tak atrakcyjna wszystkim widzom Mam Talent artystka. Widać, iż tego rodzaju imprez ma za sobą już niesłychanie wiele, więc na pewno można jej zaufać. Lubię sprawdzone projekty, a ten właśnie taki jest.

Shasio

Posty: 20

 
Widziałam na stronie, iż oferują pokazy cyrkowe. Sama nie wiem, czym przypadkiem nie skuszę się akurat na taki wybór. Swoją drogą artystka jest atrakcyjna i lubiana, więc wyjść może całkiem atrakcyjnie.

labuh

Posty: 17

 
A może te pokazy cyrkowe http://www.annafilipowska.com ? Ja już korzystałem z oferty tej pani. Utalentowana artystka daje świetne show, uświetni każdą imprezę firmową, plenerową itd. Polecam, bo warto.

Iunae_Milt

Posty: 14

 
Ja akurat mam za sobą już kilka takich imprez firmowych, więc wiem co się ludziom najniezwyklej podoba. Muszą być przede wszystkim emocje i to niezwykle pozytywne oraz wiele wrażeń. Dlatego polecam agencje, które wiedzą jak takie rzeczy robić. Samemu raczej nie polecam. Aha no i muszą pozostać ekstra wspomnienia.

pola88

Posty: 12

 
Najlepiej skorzystać z pomocy tej doświadczonej agencji eventowej na śląsku. Razem z mężem postanowiliśmy właśnie z niej skorzystać. Szczególnie chodziło nam o tę artystkę, która występowała w mam talent. Powiem szczerze, iż to był niezwykle dobry wybór. Wszystkim się podobało i odpowiadało, a o to nam właśnie chodziło. Polecamy:)

Fanatyk

Posty: 17

 
O wszystkim już myślałem, ale akurat o pokazach akrobatycznych nie i nie bardzo nawet myślałem, że to mogłoby się sprawdzić. Jak widać bardzo się podoba. Fajnie, że dzięki forum można trafić na coś całkiem świeżego w tej sprawie. Niekiedy pomysły się kończą więc warto szukać;)

orange777

Posty: 15

 
Jeśli ta pani uświetnia swoimi pokazami imprezy firmowe, to ja w to wchodzę. Widziałem ją w mam talent i bardzo jej kibicowałem. Ma fajne pomysły. Przy najbliższej okazji na pewno skorzystam z jej oferty. Widać, że zaczęła być sławna, fajnie. Takim ludziom zawsze życzę jak najlepiej.

aan66a

Posty: 30

 
Na eventach świetnie sprawdzają się pokazy cyrkowe, zwłaszcza gdy pracownicy mogą przyjść na taki event ze swoją rodziną, dzieciakami. Nasza firma coś takiego kiedyś zorganizowała. Takie imprezy pamięta się długo długo. Wiele agencji coś takiego ma w swojej ofercie, trzeba dobrze poszukać.

czesławek

Posty: 12

 
Jak dla mnie to najlepsza z agencji eventowej ze śląska, a miałem styczność już z wieloma. Prowadzę dużą firmę więc korzystam z usług takich agencji. Polecam tę, bo działa z wielkim rozmachem i mega dobrymi pomysłami.

AdiXer92

Posty: 14