Organizacja imprez - klub bilardowy

Organizacja imprez - klub bilardowy

Dzień dobry wszystkim! Szukam profesjonalnych szkoleń bilardowych w stolicy. Kojarzycie miejsca gdzie organizują takie kursy prowadzone przez naprawdę dobrych zawodników?

Posty: 4

 
Kiedyś jak byłem młodszy to nawet dobrze sobie radziłem w bilarda, ale to stare, studenckie czasy. Teraz to nie wiem czy bym umiał dobrze bile rozbić.

orange777

Posty: 15

 
Jakbym tylko miał trochę więcej czasu wolnego to bym też z ekipą gdzieś wyszedł na darta czy bilard chociażby. Ale ostatnio w związku z urodzeniem córeczki to cierpię na deficyt wolnego, a doba jest dla mnie za krótka. Takie uroki bycia tatą.

drumer

Posty: 12

 
W bilarda lubię grać, ale jak widzę jakie stawki oferują kluby za godzinę gry to mi się odechciewa. Mega drogo, a w większości przypadków mają stare stoły i warunki raczej kiepskawe.

Illilakip

Posty: 12

 
Ciekawym miejscem na klubowej mapie Warszawy jest house of pool. Ostatnio mnie znajomi tu zabrali i było mega! Klimat profesjonalnego klubu bilardowego, można się było poczuć jak zawodowiec, choć umiejętności jeszcze nie te ;) Zdjęcia lokalu są na stronie houseofpool.pl i na ich FB.

merylk67

Posty: 18

 
W bilard to ja nigdy nie grałem. To znaczy raz mi się zdarzyło, ale trudno to nazwać grą...rozwaliłem sobie nos, przez niefortunne uderzenie i fakt, że się jeszcze na dodatek pośliznąłem. To był mój pierwszy i ostatni raz z bilardem.

wiesiekj

Posty: 29

 
Powiem, że powstało ostatnio trochę takich bardziej eleganckich klubów z bilardem w mieście. Jeszcze jakiś czas temu było posucha w tej branży, ale widać, że się temat rozwija w Warszawie, nie brakuje chętnych do gry.

fuey

Posty: 17

 
Heh, ja to nie jestem już od dawna na bieżąco jeśli chodzi o warszawskie kluby. Kiedyś to nie było weekendu, żeby człowiek gdzieś nie zabalował, a teraz nastało na mnie stabilne, rodzinne życie bez szaleństw ;) Człowiek wypadł z obiegu.

Miluśkooo2

Posty: 13

 
Sam szukam szkoleń z gry w bilarda bo wiążę swoją przyszłość z tym sportem. Myślę, że jak na człowieka, który sam się uczył radzę sobie dość dobrze, a pod okiem fachowca mógłbym się jeszcze rozwinąć.

kamel

Posty: 47

 
W takich naprawdę dobrych warunkach to ostatni raz grałem ze znajomymi na wypadzie w Berlinie. Tam mają dopiero kluby bilardowe – klasa światowa, genialne stoły, oświetlenie, klimat. Jak ktoś będzie w stolicy Niemiec, to polecam.

namok

Posty: 16