Zespół na wesele

Zespół na wesele

Dobrzy ludzie jest sprawa. Bierzemy ślub w przyszłym roku i już zaczęliśmy poszukiwania zespołu, który nam wesele poprowadzi od strony muzycznej. Kogoś jesteście w stanie szczególnie doradzić? Wesele będzie na Pomorzu.

090913123

Posty: 8

 
Na żadnym weselu na pewno nie może zabraknąć – jesteś szalona, jak dla mnie to jest piosenka obowiązkowa i koniec. Ludzie mają różne podejście do disco polo, ale do zabawy to ta muzyka jest optymalna i każdemu aż nóżka sama tupie do rytmu.

hidstrash

Posty: 23

 
Nie mam nikogo sprawdzonego do polecenia. Swojego wesela jeszcze nie robiłem, a na czyimś weselu to byłem ostatni raz jakieś 2 lata temu u kuzynki. Tam mieli jakiegoś dj-a ale słabo się sprawdził, najlepsze są zespoły moim zdaniem.

LKC00

Posty: 13

 
Wybór kapel, które grają na weselach i innych uroczystościach to jest teraz ogromny. Jak byłem młodszy to nie pamiętam, żeby tych zespołów aż tak dużo było. W sumie ciekawe bo ponoć teraz ludzie ślubów nie biorą, a zapotrzebowanie na takich usługodawców jest jakby większe. Ot paradoks.

Pzengota

Posty: 14

 
Wiem, że kolega mojego brata ma jakiś zespół, ale czy oni dojeżdżają gdzieś dalej to nie mam pojęcia. To znaczy pewnie i by dojechali tylko pytanie ile to będzie kosztować...

Wygodniś22

Posty: 13

 
Z tego co ja zdążyłem zaobserwować to generalnie stawki za prowadzenie wesela są do siebie zbliżone. Dużo zależy od tego jak liczny jest zespół, na ilu instrumentach gra no i czy ma zostać na poprawinach, czy jest tylko na jedną noc.

namok

Posty: 8

 
Jak robiliśmy nasze wesele 5 lat temu to pamiętam, że za zespół 4 osobowy daliśmy coś 3,5 tyś złotych. Nie wiem czy to dużo czy mało, wtedy mi się wydawało, że bardzo dużo, ale pewnie stawki takie są.

qwopal

Posty: 7

 
Dobrych muzyków mają w All Star Band, zamówiłem ich na swoje wesele, które będzie w przyszłym roku. Zespół znam z wesela mojego brata gdzie byłem świadkiem i spisali się super. Przyjaźni, otwarci, ludzie z którymi szło się dogadać, czy to jeśli chodzi o repertuar, czy gry i zabawy, które mieli bardzo taktowne i rzeczywiście – zabawne, nie takie oklepane i nudne, które wszyscy już znają. Kontakt do nich można choćby na facebook.com/allstarband.gda znaleźć, albo na planujemywesele.pl

roudee

Posty: 17

 
Mi się wesele i ślub jak na razie nie szykują, ale jak pomyślę sobie o tym jakie to są koszty i jakie wyzwanie logistyczne przygotowanie takich uroczystości to mi się odechciewa. Duża zamieszania, chyba będę chciała mieć kameralny ślub u siebie.

Iunae_Milt

Posty: 9