Wieczór panieński Kraków

Wieczór panieński Kraków

Czy w waszej opinii w ogóle jest sens planować wieczór panieński czy może odpuścić sobie i skupić się na czymś zupełnie innym?

MiSER

Posty: 10

 
Koleżanka organizowała wieczór panieński w Krakowie przy pomocy zewnętrznej firmy i jak sama twierdzi koszty związane z tym wcale nie są jakieś duże.

Kitas

Posty: 18

 
Moim zdaniem wieczór panieński tak naprawdę poprzez wszystkich jest zbyt mocno wyolbrzymiony. W mojej opinii najlepiej spotkać się z najbliższymi koleżankami a nie planować wielką imprezę i wydawać masę pieniędzy na wyjęcie sali i zapewnienie wszystkich atrakcji ale to nie ulega wątpliwości tylko i wyłącznie moja opinia.

Yuri20

Posty: 9

 
W mojej opinii wieczory panieńskie w Krakowie najlepiej organizować przez firmę: http://www.ananday.pl/promocja_nasze-wieczory-panienskie.html ponieważ oferuje naprawdę bardzo wysokiej klasy imprezy.

Zbychoo54

Posty: 39

 
Moim zdaniem przy organizacji wieczoru panieńskiego w Krakowie wcale nie musisz nastawiać się na gigantyczną imprezę. Takie kameralne spotkania w gronie najbliższych również są fajne a dodatkowo nie potrzebują wydawania licznej ilości pieniędzy i to w ich kierunku na Twoim miejscu bym podążyła.

eriost56

Posty: 16

 
Osobiście wieczór panieński w Krakowie organizowałam w jednym z klubów. Moim zdaniem w domu nie ma sensu gdyż zbyt mnóstwo rzeczy może wydarzyć się na takiej imprezie i osobiście nie ryzykowałabym tego, że może się coś zniszczyć.

Kwatuszek

Posty: 25

 
Osobiście wieczór panieński w Krakowie organizowałam w jednym z klubów. Moim zdaniem w domu nie ma sensu ponieważ zbyt wiele rzeczy może wydarzyć się na takiej imprezie i osobiście nie ryzykowałabym tego, że może się coś zniszczyć.

Andrzeju45

Posty: 34

 
Byłam na wielu wieczorach panieńskich w Krakowie i bardziej podobały mi się te planowane prywatnie. Może za sprawą tego, iż były bardziej kameralne i panowała na nich odrobinę inna atmosfera.

Ki78

Posty: 26

 
Ja osobiście nie polecam Ci organizowania wielkiej imprezy na wieczór panieński w Krakowie ponieważ może skończyć się to naprawdę nie ciekawie. Polecam Ci za to zorganizowanie małego spotkania w gronie najbliższych znajomych, którzy dobrze się znają i potrafią razem dobrze bawić.

Yuri20

Posty: 12