Agrecol

Agrecol

Witajcie wszyscy! Jedziecie może na Targi Ogrodnicze Gardenia? Z chęcią się dowiem, na co warto zwrócić uwagę, żeby niczego nie przegapić ciekawego. Macie jakieś ulubione stoiska?

qwopal

Posty: 7

 
Jeżdżę co roku. Idealny termin – zanim zacznie się wiosna, doskonała okazja, by się przygotować do sezonu, zarówno jeśli chodzi o nowe pomysły, jak i zakupy potrzenych rzeczy :). W dodatku zawsze wyjeżdżam stamtąd z całą torbą świetnych prezentów, więc warto! W zeszłym roku dostałem też bardzo cenny poradnik o ochronie roślin od firmy Agrecol, przydał się. Ktoś wie może, czy w tym roku też coś takiego przygotowali czy będzie to samo?

aBBs

Posty: 14

 
Cenne doświadczenie. Masa inspiracji. Staram się być na bieżąco z nowinkami, a na targach i tak zawsze spotykam się z mnóstwem pomysłów, o których nie miałam pojęcia. Zawsze odwiedzam niesamowicie ciekawe prezentacje Agrecola (pozdrawiam pracowników firmy i do zobaczenia; w tym roku też Państwa pomęczę swoją osobą :)), stoisko miesięcznika "Piękno i Pasje", oczywiście tracę wypłatę na kiermaszu (ale dzięki temu jestem przygotowana do sezonu :)). Piękne były też pokazowe ogrody, labirynty, stół "na tarasie", no wszystko!

Hall

Posty: 18

 
Ja zapamiętałem zwłaszcza turniej ogrodniczy! Świetna zabawa! Jeśli ktoś się zastanawia, czy warto jechać – pewnie, że tak! Zarówno jako wystawca jak i zwiedzający. Nawet jeśli ktoś dopiero zaczyna działać na tym obszarze.

Nwaah22

Posty: 21

 
Byłem. Najcenniejsze dla mnie były - wykład pana Krzysztofa Mielickiego oraz ogrody pokazowe. Absolutnie cudowne. Warto jechać, na pewno. A, jeszcze firma Agrecol miała dobre materiały i widać było, że włożyli masę pracy w stoisko.

Klarka34

Posty: 19

 
Moim zdaniem warto jechać, po prostu. Bilety nie są drogie, można miło spędzić dzień, porozmawiać, zachwycić się roślinami, kupić kilka rzeczy do ogrodu, o których czasem się nawet nie wie, że istnieją. I oczywiście porozmawiać, poradzić się. Dzięki radom od Agrecola, uratowałem moje storczyki!

74erns

Posty: 24

 
Jeździmy z żoną zawsze, jest okazja, by porozmawiać z innymi "maniakami" :). Lubię stoiska Agrecola, ładne, sprawnie zorganizowane, dają praktyczne i pomysłowe prezenty zawsze.

Biudzibudzio

Posty: 34

 
Warto! Rok temu był labirtyn z roślin, turniej ogrodniczy, wykłady, na których dowiedziałem się, jak ogromne błędy popełniałem do tej pory ;). W tym roku pewnie się dowiem o kolejnych, więc nie może mnie zabraknąć :)

Modniś

Posty: 35

 
Świetna impreza, polecam wszystkim, na pewno nie przegapię. Szczerze mówiąc to dzięki tym targom mocniej się wkręciłem w tematy ogrodnicze i moja działka powoli zmienia się w prawdziwy ogród, a nie jest już tylko trawnikiem z tujami. Mnóstwo inspiracji i fachowej wiedzy. Na stoisku producenta środków ochrony roślin Agrecol rozmawiałem z pracownikami firmy i w końcu dowiedziałem się, dlaczego nie przyjęły mi się niektóre krzewy, zatem na następnych targach zapewne znów się do nich wybiorę. Poza tym bardzo podobała mi się mozliwość zaprojektowania własnego ogrodu oraz ciekawe wykłady.

propek1

Posty: 13

 
W mojej opinii – ważne wydarzenie w "kalendarzu ogrodnika". Dobra powtórka wiedzy przed sezonem, okazja do obkupienia się, zebrania prezentów i ciekawych materiałów (przydał mi się zwłaszcza niewielki poradnik Agrecola o ochronie roślin, jasne, że można wiele rzeczy wyczytać w internecie, ale jednak dobrze mieć coś takiego pod ręką po prostu), ale przede wszystkim baza pomysłów. Hitem był dla mnie turniej ogrodniczy :)

zimek123456

Posty: 14