Gdzie dostanę luzem korę sosnową ?

Gdzie dostanę luzem korę sosnową ?

Pytam odnośnie producenta kory w Bydgoszczy. Kogo polecacie. Może ma ktoś jakieś już sprawdzone miejsce, to czekam i dziękuję.

giurent

Posty: 12

 
Tu macie najlepszej jakości korę ogrodową w Bydgoszczy http://www.kora-ogrodowa.net. Jak zależy wam na dobrej cenie, to też polecam, ogólnie polecany producent. Do ściółkowania bardzo dobra jakość.

Jacuś3456

Posty: 39

 
No to niesłychanie dziękuję za polecenie. Przyda mi się w sezonie taka tania oferta kory sosnowej workowanej. Zawsze szukałem jakieś specjalnej ofert do ściółkowania, a tu wychodzi, iż najlepsza jest zwykła kora.

pawel253

Posty: 13

 
Mnie też oferta tego producenta kory ogrodowej w hurcie przypadła do gustu zwłaszcza, że nie robili ograniczeń odnośnie transportu, dowozu. W moim wypadku, przy większym zamówieniu skorzystałem, bo dowóz mam za free :)

Laleczk23

Posty: 15

 
Najlepszą masz korę sosnową. Można korzystać z wyszukanych ofert, ale do ściółkowania z doświadczenia polecam sosnową korę. Dobrze mieć swojego zaufanego producenta, miejsce, gdzie masz już sprawdzoną jakość. W moim wypadku jak na razie sama szukam kogoś zaufanego, dlatego jestem tu na forum:)

grzes3345

Posty: 13

 
Miałem duże kłopoty ze odszukaniem porządnej jakości kory sosnowej workowanej. Dopiero właśnie odszukałem tę ofertę i okazała się niezmiernie ok w porównaniu z innymi. To rzeczywiście jest kora sosnowa bez żadnych domieszek. Teraz rzeczywiście mogę powiedzieć, iż jestem usatysfakcjonowany ze współpracy z producentem :)

@MarcusKing

Posty: 46

 
Czytałam sporo cennych poradników i dowiedziałam się jednego, tak samo jak z doświadczenia, iż do naszych ogrodów konieczna jest jedynie kora sosnowa. Sprawdza się zawsze, więc jest uniwersalna, a poza tym tania. Sprzedawana bezproblemowo przez producenta jest w perfekcyjnej jakości.

Czytelnik2

Posty: 24