byliny, oferta ?

byliny, oferta ?

Zaczynam zakładać ogród i potrzebuje jakieś szkółki, która ma super ofertę. Chce roślin od producenta, nie bawię się w pośredników. Czekam na propozycje.

jommen

Posty: 3

 
Jakiś czas temu u producenta roślin zamawialiśmy do mojego ogrodu rośliny. Firma, która się tym zajmuje to robiła i przywieźli rzeczywiście przepiękne okazy. Nie wiem, które to rośliny, bo tak rzeczywiście się na tym nie znam. Mnie tylko cieszy wygląd roślin, natomiast pielęgnacja i chodzenie przy tym to już nie jest moja bajka.

miko_poz

Posty: 17

 
Kupowałem u tego producenta roślin https://byliny-swierk.pl/home,4,oferta.html i jestem zadowolony. Ofertę mają bardzo dobrze opisaną na stronie internetowej, dlatego każdy może szybko zobaczyć, co przygotowali.

Drogabez

Posty: 21

 
Jeżeli chodzi o byliny to mogę poradzić posadzenie krwawnika, albowiem wygląda rzeczywiście super. Mnie się podoba. W szkółce takiego zakupiłem i nie sądziłem, że będzie taki ładny. Z tym, że ten mój to ma wysokości powyżej stu centymetrów i trzeba mieć na niego miejsce.

Duzydom

Posty: 27

 
Wybór bylin jest niesłychanie duży. Projektujemy ogrody i wybieramy te, które mają pięć jak i te, które maja dziesięć centymetrów. Jeśli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

opiter78

Posty: 21

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie problem, bo mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten cel osiągnąć. Polecam trawnik, bo jest mniej wymagający.

dmanuss

Posty: 5