Nasiona KOSAĆCE

Nasiona KOSAĆCE

Dzień dobry. Nie mam zbyt dużego doświadczenia w ogrodzie...właściwie dopiero zaczynam się w to bawić, bo mam więcej wolnego czasu..:) Chętnie kupiłabym jakieś cebulki kwiatowe do posadzenia. Podpowiedzcie dobry sklep!

Rodon22

Posty: 21

 
Oryginalne zestawy kwiatów ogrodowych oferuje firma www.nasionaswiata.pl. Ja tutaj kupiłam choćby zestaw irysów niskich i wysokich. Bardzo ładnie się przyjęły. Warto zerknąć na pozostałe kwiaty, mają ich trochę.

leech

Posty: 32

 
U sąsiadki widziałam ostatnio bardzo fajne kwiaty. To chyba były jakieś odmiany hawajskie, z tego co mówiła. Ciekawa jestem, gdzie kupiła nasiona.

Swiatlosc

Posty: 42

 
W sumie to bym musiała trochę balkon przyozdobić, bo na razie to wygląda bardzo surowo...praktycznie świeci pustkami. Na pewno kilka donic i kwiatów zrobiłoby fajniejszy klimat.

Ventooo1

Posty: 28

 
Raczej rzadko robię takie zakupy, ale jeśli już kupuję nasiona to od firmy www.nasionaswiata.pl. Sprawdzone miejsce, z oryginalnymi, zdrowymi nasionami. Mam mały ogródek, ale zawsze coś tam sobie nowego dokoptuję w ciągu roku;-))

phonik

Posty: 23

 
Cześć. Może spróbuj poszukać takich cebulek przez www.nasionaswiata.pl. Sama tutaj zamawiam, a sklep poleciła mi znajoma, która z wykształcenia jest ogrodnikiem, także..;)) Co do konkretnych kwiatów, to ja bardzo lubię zamawiać od nich cebulki lilii i sasanki.

Alaalaaa

Posty: 25