Kupno kory to duży wydatek?

Kupno kory to duży wydatek?

Dzień dobry, chciałbym prosić was o poradę. Mianowicie szukam porządnej kory ogrodowej. Liczy się dla mnie jakość a nie niska cena. Jakby ktoś wiedziała gdzie zakupię proszę o info.

file444

Posty: 27

 
Witaj, jakiś rok robiłem małą rewolucję w ogrodzie, kora sosnowa to świetny wybór. Doskonale komponuje się z innymi elementami ogrodu. Kupiłem to wtedy w markecie, z tego co pamiętam cena była dość okazyjna.

Życzę powodzenia w dalszych działaniach.

uiids

Posty: 44

 
Cześć wszystkim,

niedawno też miałam problem ze znalezieniem odpowiedniej kory do ogrodu pod krzewy, jednak moja koleżanka podpowiedziała mi, że warto kupić korę sosnową w ilości hurtowej gdyż tak się opłaca, zrobiłam tak i jestem w stu procentach zadowolona.

kamillysiakk

Posty: 40

 
Z tego co mi moli znajomi mówili to bardzo dobrą korę za małe pieniądze można kupić w http://www.kora-ogrodowa.net. Mam zamiar też tam kupić daną rzecz lecz musze jeszcze trochę poczekać aż mój sad będzie wyglądał w stu procentach pięknie. Pozdrawiam, mam nadzieję, że wam choć trochę pomogłem.

joziaaaaq23

Posty: 27

 
Pilnie potrzebuję waszej pomocy, moja koleżanka doradziła mi kupno kory sosnowej gdyż dzięki niej krzewy są chronione oraz chwasty nie rosną. Możecie mi powiedzieć gdzie takową rzecz dostanę?

Będę wam bardzo wdzięczna za szczere informacje. Zależy mi przede wszystkim na jakości i przyzwoitej cenie. Dziękuję wam z góry bardzo i pozdrawiam serdecznie.

Frasiek22

Posty: 39

 
Słyszałam, iż kora sosnowa niezwykle dobrze wpływa na rośliny natomiast nie tylko na estetykę.

Z tego co wiem to podtrzymuje ciepło w okresie zimowym tak aby korzonki roślin nie zmarzły oraz w okresie letnim zatrzymuje wilgoć aby rośliny nie zeschły. Możecie wejść na stronę http://www.kora-ogrodowa.net i sami się przekonacie.

Niezwykle polecam ponieważ od niedawana sama ją posiadam.

Fisheeer34

Posty: 28

 
Dzień dobry, jeśli chcecie aby wasz ogródek wyglądał wyjątkowo i nie wymagał od was aż takiego dużego zaangażowania w jego pielęgnacje to najlepszym rozwiązaniem będzie kupno kory sosnowej, która uniemożliwia przedostanie się chwastów na zewnątrz dzięki temu unikniemy cotygodniowego pielenia. Wiele osób poleca takie rozwiązani i ja również.

Polecam serdecznie.

DobreSlowo

Posty: 39