Potrzebuje sadzonki krzewów owocowych, różne ?

Potrzebuje sadzonki krzewów owocowych, różne ?

Poszukuję na nowy sezon producenta sadzonek drzew owocowych, natomiast niekoniecznie tylko tych znanych tradycyjnych. Pomożecie?

dyduch34

Posty: 11

 
Boję się, że mogą się nie przyjąć. U mnie w ogrodzie nie jest akurat tak słonecznie, a orientowałam się, że sadzonki borówki amerykańskiej lubią słońce. Może spróbuję, ale nie chciałabym się zawieść :) Już raz popełniłam błąd i bardzo żałowałam decyzji.

kimeeer

Posty: 37

 
Mnie zależy na sadzonkach krzewów owocowych, które dają owoce tego samego sezonu, a chyba tak nie jest w przypadku większości. Może zdecyduję się na borówkę, ale sama naprawdę nie wiem. Teraz będę miała więcej czasu, bo będę na urlopie wychowawczym, więc szukam możliwości nawet zarobkowych z uprawy :)

warter88

Posty: 8

 
W tamtym roku w końcu zdecydowaliśmy się na sadzonki krzewów ozdobnych. I naprawdę polecam zwłaszcza ofertę tych oryginalnych, które sprowadzane są do naszego kraju z innych europejskich państw i dobrze się u nas przyjmują. Niektóre kwitną tego samego sezonu :)

wanda77

Posty: 10

 
Piszę odnośnie żywej choinki na święta. Już nigdy nie będę kupował w markecie. W tamtym roku zrobiłem kupowanie właśnie od producenta i to całkiem inne drzewko. Ładne, zielone, kształtne i poza tym wiem, iż nie przepłaciłem. Dbają o jakość, więc polecam każdemu, komu zależy na naprawdę choince z klasą.

Abyss

Posty: 19

 
To super hurtownia, z dobrymi cenami i wysokiej jakości sadzonkami krzewów ozdobnych http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_magnolie_krzewy_ozdobne.php. Polecam.

xxx000

Posty: 14

 
No proszę, widzę, że jest wielkie zainteresowanie sadzonką borówki amerykańskiej. Swoją mam już od paru lat i faktycznie polecam ten owoc do ogrodu. Można z nich wykonać super przetwory, to niezmiernie cenny owoc w profilaktyce chorób serca i nowotworowej.

johncena67

Posty: 14