jonizator wody

jonizator wody

Cześć, jakie stosujecie metody profilaktyczne na co dzień podnoszące poziom energii, zdrowia. Wszystkie wskazówki dietetyczne również mile widziane. Po prostu chciałabym wiedzieć, jak dbacie o siebie i co się u was najbardziej sprawdza – techniki, urządzenia :)

TomekK

Posty: 5

 
Oglądałem kiedyś dokument, że woda zmienia strukturę. Jak pijesz wodę z dziwnego źródła to twój organizm cierpi. Jak alkaliczną z jonizatora to od razu dostajesz zastrzyk zdrowia.

benia

Posty: 5

 
Potwierdzam, że jonizator tworzy zdrową wodę do picia, co przy spadku jakości większości produktów spożywczych w sklepach stanowi wręcz zbawienie dla zdrowia.

Miki789

Posty: 4

 
Nie dziwne, że Japończycy piją regularnie wodę alkaliczną i skupiają się na niej praktycznie codziennie. Do tego dochodzi u nich dobra dieta i wyróżniają się długowiecznością niespotykaną w innych regionach świata. Można sobie połączyć kropki ;)

bartek33

Posty: 7

 
Woda mineralna wcale tak dobrze nie nawadnia organizmu, jak soki warzywno-owocowe i woda alkaliczna. Trzeba po prostu różne rzeczy na sobie testować.

Qxy2

Posty: 23

 
Diety owocowo-warzywne według moich doświadczeń nie mają żadnych skutków ubocznych. Do zastosowania długoterminowego. Możesz jeszcze dołączyć więcej wody alkalicznej, bo coraz więcej badań naukowych potwierdza efektywność jonizatorów wody.

Lupusx

Posty: 12

 
Przyznam, że woda alkaliczna z jonizatora bardzo pomaga przy niwelowaniu zakwasów po ciężkim treningu siłowym. Nie mam pojęcia, jak to się dzieje, ale działa. Wypróbowałem przypadkowo i już następnego dnia miałem urządzenie u siebie w domu ;)

Lipa08

Posty: 7

 
Jak masz nieodpowiednią dietę, a chcesz jednak odczuć jakieś zmiany zdrowotne to woda alkaliczna zapewni ci równowagę kwasowo-zasadową i obniży skutki uboczne złego odżywiania. Klasyka :) Można trochę „oszukać” organizm. Po jakimś czasie i sam przekonasz się, że warto regularnie pić wodę alkaliczną :)

legia55

Posty: 10

 
Przez wiele lat męczyłem się z problemem senności. Myślałem, że wynika z niskiego ciśnienia, ale po prostu czegoś organizmowi brakowało. Połykałem witaminy, ćwiczyłem, brałem tabletki zapisane przez kardiologa. Nic nie pomogło. Dopiero znalazłem jonizator i woda alkaliczna okazała się wartościowym rozwiązaniem. Brałem przez sklep.halitus.pl, bo sporo przecen i materiałów dodatkowych przydatnych w rozpoczęciu przygody z takim rodzajem „energetycznej” wody. W tych czasach lepiej przerzucić się tylko na wodę alkaliczną. Ostatecznie zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy, sylwetka się poprawi, wróci właściwy poziom energetyczny. Pozytywne zmiany zauważyłem mniej więcej po dwóch miesiącach regularnego picia. Teraz tak patrzę to mają ostatnie sztuki jonizatora PTV-KL w bardzo dobrej cenie.

andrew66

Posty: 8

 
Piłem wodę alkaliczną przez pół roku i niczego innego w tym czasie nie stosowałem. Czułem się genialnie. Później niestety wróciłem do kawy, ale chcę znowu praktykować. Jonizator to dobry zakup, bo nie wyobrażam sobie już lepszej wody. Nawet smak się zmienia.

Marioleczka 

Posty: 5